Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik név tetszik jobban az...

Melyik név tetszik jobban az Emma, Viktória vagy az Amanda?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 23:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Viktoria. Valoszinu ha lanyom lessz most a masokik babam akkor viktorianak fogjak hivni.
2011. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ezek közül az Emma a legszebb, de az Emília még szebb és hasonló. Az Amanda nekem erőszakos név.
2011. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nekem ha most lányom lesz Amanda lesz a neve!!!Nekem nagyon tetszik és annyira jó a becézése Mendi!!!Nekem ő a nyerő!!!
2011. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Emma
2011. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

A Viktória nagyon gyakori név, biztos nem adnám.

Az Emma tetszik még, de az Amanda sem rossz! :)

2011. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Emma a többi nem tetszik.. De szerintem az is fontos, hogy mi a nevek jelentése! Szerintem a döntésedkor az is játsszon szerepet!
2011. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha a jelentése is számít akkor még mindig az Amanda jelentése:szeretetre méltó
2011. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Én is Viki vagyok és szeretem. :) Jó, hogy ez egy nemzetközi név és ha külföldön mondja az ember, egyből megértik, bár a másik két név is ilyen. Elvileg gyakori név, de furcsa mód ritkán futok össze más Vikikkel. :D

Amandát ismerek, a becézési formái Ami és Amy, amik magyarul picit furcsák.

Az Emma gyönyörű név. Nem magyarázkodom, legyen ez. :) Bár ezek közül ez az egyetlen, amit nem lehet becézni.

2011. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Az első Viki vagyok :)

Az utolsó Vikinek üzenem, (:D)hogy az Emmát lehet, pl. Emi, Mimi. Szerintem aranyos. Csak Emmácska meg Emmuci ne legyen szegényből.

2011. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Minden nevet lehet becézni ha nagyon akarjuk igaz, de nekem ezek az erőltetett becenevek nem igazán tetszenek. :D
2011. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!