Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babát érzem? Néha jobb néha...

A babát érzem? Néha jobb néha a bal felemen ugy erzem mintha a baba kinyomná magat. Az a fele a pocimnak olyan kemeny, majdnem mintha egy kisebb kolabda volna odabenn. A masik fele a pocimnak meg puha

Figyelt kérdés

ez a baba?valoban igy kinyomjak magukat?a holyagomat is szokta nyomni

13+3 hetes


2009. febr. 13. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen nem éreztem ilyet, igazából semmit sem éreztem a babából. Szerintem csak keményedik a pocid. Ő még nagyon pici ahhoz, hogy így ki tudja nyomni magát.

A végefelé majd kemény lesz. Már néha attól félek kiszakad a hasfalam.

37heteske

2009. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem az egesz poci kemenyedik
2009. febr. 13. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nem tudom, én 17 hetes vagyok, és nekem a jobb oldalon keményebb a pocakom, tegnap tűnt fel igazából. De ha visszagondolok, akkor mintha korrábban is az az oldal lett volna keményebb. Kicsit aggódok is, hogy nem kellene-e néha átvándorolnia a bal oldalra... Viszont mindig a bal oldalon érzek egy kis kapirgálás, már ha érzek, és nem tudom, hogy ez a babó e?

Neked mindig egy oldalon kemény?

2009. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem minden nap mas oldalon van.olyan kis vandor, most mar nem csak a koldokom mellett erzem, hanem lejebb is, most pl. a jobb felen.eloszor csak vizszintesen, de most mar fuggoleges iranyban elhelyezkedve is erzem a dragat
2009. febr. 13. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem lehet a baba mozgása. Én a 16. héten kezdtem el érezni, hogy mocorog. Azóta egyre aktívabb, most már ott tartunk, hogy reggelente ki akarja fejelni a hasam. Nem mindenki egyformán érzi a magzat mozgást, ez baba és mama függő is lehet. Az egyik ismerősöm például a 23. hétig semmit nem érzett. De hallottam már olyat is, hogy a kismama már a 14. héten érezte, hogy mozog a babája. Lehet, hogy előre haladott a terhességed és azért érzed már 13 hetesen. Az biztos, hogy ilyenkor már UH-n is lehet látni ahogy mozog a baba. :)

Nagyon szép baba várást kívánok! 18 hetes kismama

2009. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, ilyen nekem is volt, kb.15 hetesen éreztem mintha egy kis labda kinyomná magát, én azért gondolom hogy a baba lehet, mert ha odatettem a kezem elvándorolt, és nem éreztem amúgy semmit, keményedést stb. Mostmár szoktam néha keményedni, de akkor az egész méh keményedik!

Boldog Babavárást! 24 hetes km

2009. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.Az tejesen természetes,hogy ahol van a baba megkeményedik.Már kb.30 hetesen minden nap kivan ülve most 39 hetes vagyok és egy nap nem telik el hogy ne üjön ki,a jobb és a bal felemen én nagyon élvezem mindig beszélek hozzá és simogatom.Kitartást és könnyü szülést!
2009. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet,hogy a Picid az és érzékenyebb vagy a mozgására!Mi 21 hetesek vagyunk és jelenleg is ide-oda úszkál a Pocaklakóm:)A hólyagodat tuti Ő nyomja:nehéz megszokni...Kellemes babavárást neked!
2009. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!