Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elhal a terhesség egy hét...

Ha elhal a terhesség egy hét múlva már csökken a hormon szint? Esetleg terhesteszten észre lehet venni? Pl halvány csík.

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos így volt. 5-6 hetesen erős pozitív, 7 hetesen meg megérzésből csináltam még egyet és halványabb volt már. Pár napra rá beindult a vetélés.


Hányadik héten vagy? Ha ilyen félelmed van, irány a doki! A női megérzés szerintem sokat jelenthet!

2009. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7 hetes de nincs szívhang.Nemrég csináltam tesztet˙(ma reggel) és annyira erős volt hogy már előtte megjelent mielőtt elért a controll csíkig.
2009. febr. 13. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még lehet, hogy nem kezdett csökkenni a HGC szint a szervezetedben. Mikor voltál UH-n? Bízol a dokidban? Mert ha nem teljesen, akkor mutasd meg magad másnak is, hallottam már olyanról, hogy el akarták venni a babát, mondván nincs szívhang, és mégis volt. Kontár dokik... :(
2009. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy hete voltam orvosnál ezért gondoltam hogy már csökkenhet a hormonszint.
2009. febr. 13. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el megint mihamarabb. A bizonytalanság nagyon nem jó!
2009. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek orvoshoz megint de nem vagyok túl bizakodó.
2009. febr. 13. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy fiatalabb a baba! De egy hét biztosan kell a hormonszint lecsökkenéséhez! Bízz benne, hogy szépen dobog azóta a kis szív!
2009. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!