Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A negativ gondolatok tenyleg...

A negativ gondolatok tenyleg bevonzzak a negativ esemenyeket? De ilyen korulmenyek kozott hogyan gondolkozzak mindig pozitivan?

Figyelt kérdés

A parom gyerekkora ota beteg. De en igy fogadom ot el, szeretem es semmiert/senkiert nem cserelnem el. Sokszor vannak jo napjai, olyankor nem is izgulok annyira, de amikor latom, hogy rosszul van, faj erte a szivem, es akaratlanul is arra gondolok, hogy csak nehogy elveszitsem ot ido elott, nehogy ne lathassa a gyermeket, vagy nehogy ne lathassa ot felnoni. Ebbol persze jon a kovetkezo aggodalom, hogy nehogy elveszitsem a babat (holnap leszunk 24 hetesek).

Megprobalok mindig ugy gondolkodni, hogy ez a baba ajandek, es azert jon, hogy meg az ilyen borus napokat is bearanyozza, eppen ezert semmi baj nem lehet.

Sajnos nem mindig megy, es felek, hogy az ilyen rossz gondolataimmal csak meg tobb bajt vonzok be. Nagyon nem szeretnek. Hogyan tudnam magam mindig pozitivra allitani? 23+6hkm


2011. febr. 18. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen betegsége van a párodnak?

Egyébként próbálj pozitív dologra koncentrálni, keress valami hobbit, ami leköt és eltereli erről a figyelmedet.

2011. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen jogos, hogy aggódsz, nem hiszem, hogy ezért bevonzanál rossz eseményeket. Gondolj a jó dolgokra! Van egy párod, akit szeretsz és ő is szeret. Összejött a baba! Sokkal rosszabb lenne, ha rossz kapcsolatban élnél, nem jöhetne a babóca valamiért vagy hasonló dolgok. Élvezz ki minden napot!!! Lehet, hogy megtanít az élet tisztelni a párod, az örömet, hogy lesz egy ajándék a párodtól, bármi történjék is. A baba belőletek van, és mindig ott lesz veled! Végülis ennél nagyobb és jobb dolog nem létezhet az életben.
2011. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Igen a negativ gondolatok negativ eseményeket vonzanakbe. De szerintem ha ebbe jóban belegondolsz ez így is van, bár ahhoz több kell, mint, hogy gondolsz rá.

Küldök neked egy filmet ami segithet ennek megértésében.:)

[link]

2011. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Crohn-betegseg. Lenyegeben fekelyek az emesztorendszerben, verzessel jar, ma meg gyogyitani sajnos nem lehet. Es minel regebb ota van valakinek ez a betegseg, annal tobb a szovodmeny is reszben a betegseg, reszben a gyogyszerek miatt. Egy idoben azt hittuk, hogy talan nem is lehet gyerekunk, de hala Istennek, kiderult, hogy semmi akadalya, es a betegseg sem oroklodik. A baba is szepen fejlodik, es igazatok van, ennek kell orulni.

De olyan jo lenne, ha lenne egy kapcsolo az agyamhoz, amivel allando pozitivra tudnam allitani.


Kedves 19:32 utolso, teljesen igazad van, koszonom :)

2011. febr. 18. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát egy olyan kapcsolót én is szívesen beszereltetnék. De gondolom még sokan mások....
2011. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha a technika ilyen utemben fejlodik tovabb, talan nem is kell sokat varnunk ra.
2011. febr. 18. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem jó rosszra gondolni, és hogy ha vidám, pozitív az ember, akkor minden jobb, mert jobbnak is érzi, de én azért attól nem félnék, hogy bevonzanál még több rosszat. Szerintem úgy senki nem él, hogy ne lennének rossz napjai, gondolatai, ez az élet része. Csak azért írom, hogy ezen ne stresszeld magad.
2011. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!