Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog szülni a Szegedi...

Ki fog szülni a Szegedi nőgyógyászati klinikán augusztusban?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én ott fogok szülni, augusztus 2.-re vagyok kiírva.

Boldog babavárást!

2009. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ott fogok aug.7-re vagyok kiirva.2.5 éve is ott szültem.Miért kérdezed?
2009. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én aug.24-re vagyok kiírva de 10-én indítják meg a szülést mivel cukorbeteg vagyok.Már a 36. héten bekell majd feküdnöm a klinikára.De meg vagy elégedve az ottani körülményekkel?Én Dr.Bitó Tamásnál fogok szülni.

Köszi hogy írtál:Üdv

UI:Jó baba várást!!

2009. febr. 15. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én igaz már két hete szültem, Szegeden. Én nagyon féltem a kórháztól,de kellemesen csalódtam.Mindenki nagyon kedves és segítőkész volt a nővérektől kezdve az újszülött gondozókig.És a szobatársaimmal is szerencsém volt!Szerintem ne izgulj!Sok sikert és könnyű szülést kívánok!:)

2009. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia! bocsi az előző vagyok!A konkrét körülményekről nem írtam, hát az ágyak borzasztóak, lehet csak a mi szobánkban volt ez, de ha csak egy picit mozdultál az ágyon az olyan hangzavarral járt mintha 100 edényt csapnának össze, nem túlzok, borzasztó.Egyébként viszonylagos tisztaság van,én ebben is rosszabbra számítottam! :)ha vmire még kíváncsi vagy írj nyugodtan.
2009. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kérdezni hogy kinél szültetek ill. kinél fogtok szülni????
2009. febr. 19. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Én az vagyok aki aug.7-re van kiírva.Keresztúri doktornál és nála szültem előzőleg is.Nekem mosta 3.babám lesz az első kislányomat,még Orosházán szültem.Mire vagy kiváncsi?

Én csak jót tudok mondani mindenről az előző kórházhoz viszonyitva.A dokim pedig nagyon rendes mindent meg lehet kérdezni tőle.J

2009. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. Egész véletlenül találtam rá erre a kérdésedre és a kommentben írtad, hogy cukorbetegség miatt megindítják a szülést és 36.héten be kell feküdnöd.

Velem ugyanez a helyzet, én napi 4-szer adok inzulint összesen 37 egységet, április első hetében kell befeküdnöm és 38 héten megindítják nekem is Bitó az orvosom, leírnád léci hogyan zajlott a szülés indítás, a szülésed, volt e valami komplikáció, mi volt a babával, illetve a cukrot hogyan tartották szinten, sok mindennel riogatnak és nem tudom senkitől megkérdezni, akár privátban is válaszolhatsz.

Nagyon köszönöm előre is.

2011. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!