Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ember lánya a szüleinek...

Az ember lánya a szüleinek hogyan jelenti be, hogy babát vár? És hány hetesen?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 18:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
18 esztendős vagyok :)
2011. febr. 21. 18:48
 2/16 anonim ***** válasza:
nővérem 6hetes volt és vett egy babacipőt és odaadta anyunak és aból tudták anyuék h terhes ő is 18éves volt :) L/16
2011. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én már az elején közöltem, ahogy megtudtam. Pontosabban ahogy gyanakodni kezdtem. Kérdeztem tőle, hogy nem megy véletlenül a patikába, mert kéne egy teszt. Erre ő: Miért? terhes vagy?
2011. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen lettem terhes anyának amint kijöttem a dokitól odaadtam a leletemet,apának nem nagyon kellett mit mondani kitalálta :)anya szinte sokkot kapott,nem örült, apa nem haragudott, egyből azon gondolkozott mitévők legyünk, a párom szülei se voltak túl lelkesek, persze mi a 10.héten mondtuk el úgy mindenkinek(anyukám a 4.héten tudta meg)részben azért is, hogy az első düh, meg a riadalom miatt ne mondjanak vagy akarjanak olyat amit később megbánnának. most 31 hetes terhes vagyok, és a nagyszülők már nagyon várják a kisunokát :D Kérdező azt javaslom minnél hamarabb :)
2011. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Minél hamarabb! Hátha rá tudnak beszélni hogy vetesd el!
2011. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen odamész megmondod, hogy, anya, apa kisbabát várok! Ennyi!:-)
2011. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Ha felvetődik az a lehetőség, hogy nem tartod meg a babát...akkor szerintem minél hamarabb mondd el, és ha lehet, akkor egy nyugodt pillanatban, amikor úgy veszed észre, hogy az egész család eléggé higgadt. Ha semmiképpen nem vetetnéd el, akkor 12 hetes kor után szerintem (ugyanis a terhességek egy része spontán vetéléssel végződhet, 12. hét után ennek elég kicsi az esélye).

De ha gondolkodsz azon, hogy elvetesd, akkor gondolj bele abba is, hogy fennállhat a veszélye annak is ebben az esetben, hogy többé nem lesz babád.Ez mindenképp egy komoly döntés, légy felelősségteljes, lehet, hogy jobb lenne, ha a szüleidet minél hamarabb értesítenéd, ők tapasztaltabbak, talán helyesebb döntést hozhatsz velük mint nélkülük...

A babacipő, vagy babazokni egy aranyos közlése a terhességnek szerintem :)

2011. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 18 éves vagyok,és 17 hetes terhes.Én csak bementem anyához,és mondtam neki hogy:anya....öööö...hát izéé...az van hooogyyy...Terhes vagyok.Nem szólt semmit,csak jöttek a kérdések hogy mit hogy fogunk megoldani.Anyósnak énis úgy mondtam el hogy szóltam neki hogy kéne venni egy tesztet :D Vicces volt.Én remélem hogy minden úgy alakul ahogy szeretnéd!Sok sikert neked!!!:)

2011. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A férjemmel leültünk anyu elé és átadtunk neki egy fehér kiscipőt. Ez sztem a legaranyosabb közlési módja.

De te még elég fiatal vagy, férjed gondolom nincs. Az apa is akarja a babát?

2011. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
amint tudod, mondd el és tartsd meg a kis aranyost :)
2011. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!