Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikerült megoldást találnotok...

Sikerült megoldást találnotok az egész testre kiterjedő viszketésre?

Figyelt kérdés
3. babám. Az előzővel csak a 34 héten kezdődött az egész testet érintő kínzó viszketés. Akkor nyár volt és elég vízes voltam, arra gondoltam, hogy az okozza. Most 30 hetes vagyok és nem vagyok vízes kicsit sem, mégis kezdődik a viszketés. A dokim kért máj és vese funkciót, de most egy hétig szabin lesz. Esetleg valakinek találtak már megoldást a viszkedésre?
2011. febr. 22. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ha terhességi epepangásod van (cholestasis), akkor a szülés lesz a gyógyír csak. Ha csak szimplán száraz a bőröd, akkor valami extra száraz és érzékeny bőrre való testápoló.
2011. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg homeopátiás golyócskák. Ne kérjék már tőlem, hogy lássak el egy egész háztartást, legyek nyugodt a gyerekeimmel miközben a fél éjszakát ébren töltöm, vakarózom mint egy bolhás kutya és úgy mozgom mint egy lajhár. Ez a viszketés már nagyon nem hiányzott és ráadásul én nem is vagyok nyafogós tipus, de hogy egy kismamának mindent ki kelljen bírni....
2011. febr. 22. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem valamelyest enyhítette a tüneteket, hogy gyógyszertári mosakodókrémet használtam minden zuhanyzáskor, de tényleg csak a szüléssel múlt erre. A dokim szerint erre nin igazán gyógyír...

Kitartás!

2011. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a bőséges testápoló használata oldja a problémát.

37 hetes km

2011. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 2008 decemberében egy héttel a kiírt időpont előtt egy egész hétvégét átszenvedtem az egész testet érintő viszketés miatt. Következő hétfőn NST-n mondtam a dokinak, megvizsgált, és azonnal meginditotta a szülést. Azóta sem tudom mi volt az oka.
2011. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!