Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés mikor először...

Milyen érzés mikor először megmozdul a baba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint egy kis buborék :)
2011. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon finom, csikis érzés, mintha pici buborékok pezsegnének itt ott a hasamban. Még nincs egy hete hogy először éreztem, de azóta minden nap. :) Most vagyok 16 hetes.

Nagymamám úgy fogalmazott neki olyan volt mintha egy légy vagy pók mászkálna belül a hasában. Biztos innen jön a mondás hogy bekapta a legyet. :))

2011. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én múlt hét csütörtökön éreztem először, azóta minden nap, igaz még gyengén, de érzem..:) Nekem kb. olyan, mintha egy kis izom összerándulna, vagy nem is tudom, rezegne, valami ilyesmi.

Sokan mondják, hogy összekeverhető a bélmozgásokkal, szerintem semmilyen szinten sem. 16+4hkm

2011. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem keverhető össze a bélmozgással! Teljesen más. Ha valaki nem biztos még benne inkább várjon pár napot, előbb utóbb tuti lesz!
2011. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 13 hetes vagyok(első baba),Tegnap reggel volt egy ilyen buborékos érzésem,vagy mi!!Meg is kellett vakarni a hasam,mintha viszketett volna!!De szerintem ez még korai,nem??Főleg hogy első baba??
2011. febr. 23. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát kicsit korai. De már nemsoká...ha minden nap érzed, akkor az volt az :)
2011. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mintha pillangók repkednének a hasadban. Vagy finoman áthullámozna rajta valami.

:)

2011. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15:34-es vagyok. 13 hetesen én is éreztem egyszer egy ilyet, de aztán nem volt utána. Ugyanolyan volt, mint amiket már most érzek, csak az még gyengédebb. Nálam is első baba.
2011. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!