Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama ruha esküvőre?

Kismama ruha esküvőre?

Figyelt kérdés
Áprilisban lesz az esküvőm, addigra 32 hetes pocakos leszek. Nem szeretnék konkrétan menyasszonyi ruhát, de van egy kismama koktélruha, ami nagyon megtetszett, és azt szívesen felvenném, viszont 30 000Ft-ba kerül. Gondolom, értitek, hogy most nem erre szeretnénk költeni. Vajon ha az esküvő után meghirdetem, el tudom adni? Tapasztalat? Vagy ötlet a megoldásra?
2011. febr. 23. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Van olcsóbb is: [link]

Meg ennél is van olcsóbb.

2011. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdekelne és 22 hetes leszek az esküvőkor. Légyszi ha találsz a neten valamit linkeld be ide. Köszi :)
2011. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont itt néztem. :) Láttam olcsóbban is, de az annyira nem tettszik, és az is 20 000Ft. :(
2011. febr. 23. 17:25
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves második, nekem konkrétan ez a ruha tettszik. :) [link]

Ha első baba, akkor talán nem lesz még olyan nagy hasad 22 hetesen, lehet, hogy találsz olyan ruhát, amit később is tudsz hordani. :) Sok sikert.

2011. febr. 23. 17:27
 5/16 anonim ***** válasza:
Szép ez a ruha, na de az ára :( Én max 15 ezret szeretnék majd rászánni és mivel nyáron lesz az esküvő valami elegáns fehér szinű mintás nyári ruhát szeretnék majd hordani.
2011. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem is az árral van a bajom, ezért vagyok kíváncsi, hogy vajon el tudnám-e adni. Te megvennéd használtan, mondjuk 15 000Ft-ért?
2011. febr. 23. 17:34
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak a feltételezés kedvéért kérdezem. :)
2011. febr. 23. 17:34
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon tetszene egy ruha és annyira nem lenne használt csak pl. egyszer-kétszer akkor megvenném. De én inkább majd valahol veszek ruhát, nem a netről rendelek, mert azt nem lehet felpróbálni és hiába néz ki jól képen, lehet hogy rajtam nem állna sehogy :(

Egyébként láttam egy gyönyörű ruhát egy üzletben, de csak L-es van belőle, fel is próbáltam de nagy volt rám. Talán ha majd már nagy lesz a hasam és meg lesz még a ruha megveszem, mert gyönyörű volt! :) És csak 10.000.

2011. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ruhák, de nem gondoltál arra, hogy kinyomtatod a fényképet elviszed egy varrónőhöz és Rád varrja. Nagyon szép anyagok kaphatóak, és szerintem anyagköltséggel együtt sem lenne 15000, amit Te szántál rá
2011. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én 30 hetes leszek, április elején lesz az esküvő és varratni fogom majd. Erről az oldalról sikerült találni ruhát.

[link]

2011. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!