Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességetek alatt mit...

Terhességetek alatt mit esztek/isztok másképp, mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Én most vettem észre hogy a tea cukor nélkül kb egy hete sokkal jobban esik,pedig azelőtt meg nem ittam volna így. :)
2011. febr. 24. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem szerettem a sós dolgokat, de terhesség alatt egy zacskó sót is simán elnyalogattam volna magában. Persze visszafogtam magam, de a terhesség első felében nagyon kívántam a sós dolgokat. Utána meg egyfolytában csokitortát ettem volna (amúgy nem is szeretem a tortákat...).

A nagyon intenzív illatú ételeket pedig egyáltalán nem tudtam megenni (pl. pizza).

2011. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én az elején a hányinger miatt csak semleges ízű ételeket bírtam megenni, különösen a húslevest cérnametélttel:) Utána meg mindent, csak nagyobb mennyiségben:D Mostanra sajnos már csak igen kis mennyiségben, mert cukordiétán vagyok...
2011. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én állandóan dinnyét kívántam. :)
2011. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elso terhessegem alatt allandoan fagyit kivantam.Most a masodiknal elso 6honapban sosakat azota edeset. Amugy elso terhessegnel mindent betartottam.Most olyat is eszek ami tiltolistan van...dehat kivanom :(
2011. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sósat kívánok, pedig csokifüggő vagyok.
2011. febr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem is jó az a cukor semmire! Én szülés után a szoptatós teát cukor nélkül ittam, úgy natúran, hidegen, nagyon meleg tavasz és nyár volt, így esett jól.

Terhesség alatt (és szoptatás alatt is) nagyon sok vizet ittam, magam mellé tettem a mentes vizet és ittam-ittam. Legalább 2-3 litert 1 nap. Próbáltam minden héten legalább 1x halat enni, az nagyon egészséges. Naponta többször ettem gyümölcsöt, kávét nem ittam. Terhesség alatt 1-2x ittam bort, de csakis jó minőségűt, Tokajit.

Nem hagytam ki egy főétkezést sem, reggeli nélkül nem indultam el otthonról. Nem engedtem meg magamnak, hogy éhes legyek. Ez persze nem azt jelenti, hogy halálra ettem magam, alig híztam szerencsére terhesség alatt.

2011. febr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!