Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hónap mulva születik a...

Két hónap mulva születik a kisfiam. Nagy gondba vagyok a cumisüveg kiválasztásába. Milyen minőség legyen, hány darab na meg mekkora?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is első babámat várom, cumisüveg téren bátyámékra hallgatok, nekik 1,2 éves kisfiúk, ős esküdnek az Avent üvegekre, és cumikra, többfélét kipróbáltak, de ez vált be a legjobban, így én csak ilyet fogok vásárolni! Egy nagyot, két közepest, és kér kicsit - legalábbis most így gondolom.
2011. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem kell előre beszerezni.

Alapvetően én mindkettő gyerekemmel a szoptatásra készültem, így nem vettem előre egy darab cumisüveget sem. Az elsőnél egyáltalán nem is kellett, a másodiknál 4 hónapos korában kellett, amikor már nem is lett volna jó az újszülött cumi.

2011. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy nagy Avent-os üveget vettem (tejes), 1 kicsi, de olcsó fajtát, vízitatáshoz vagy tejtárolásra. 1-et pedig most kaptam ajándékba. Én is szoptatásra készülök, 3 üveg szerintem elég, ha mégsem, ez bármikor beszerezhető dolog.

Egyébként az Auchanban most van Aventes sterilizáló üvegekkel, 9000 Ft-ért. Gondolkodtam rajta, de ennyi üveg még befőttesből is sok... :)

2011. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
miert kell megvenni hiszen szoptatni fogod nem? akkor meg semmi ertelme...
2011. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mi avent kezdő szettet vettünk

a lényeg, hogy BPA mentes legyen, és úgy gondoltam, hogy ez a legjobb

szerintem érdemes előre venni, mert pl. ebben van mellszívó is, bármikor szükséges lehet tejet fejni, és azt cumisüvegből adni a babának


cumit is vettünk neki aventeset, de 3 hónapos koráig nem is adtuk a kisfiúnknak (ezt már nagyon bánom)

de szerintem cumiból bármelyik megteszi (pl. a MAM-os is jó, vagy a NUK-os)

kisfiúnk elmúlt fél éves, most már nem is kell neki a cumi, ujját szopizza, már csak a babakocsiban fogadja el a cumit


szóval szerintem AVENT

2011. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tommee tippe a leges legjobb ezt vedd
2011. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

előző voltam

még azt elfelejtettem írni, hogy ismerősöm nem aventes cumisüvegből etette a kisfiát (tápszert kapott), de ahogy nőtt a baba, visszatértek az aventre, mert a másik cumisüveg kicsinek bizonyult már, aventből pedig van 260ml-es !!!

2011. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi is Avent kezdő szettet vettünk,de felesleges volt.Nekünk nem jött be az avent,folyton csöpögött itt-ott,bárki bárhogy tekerte rá a tetejét.A nagy cumisüveget nem is használtuk,mert közben váltottunk MAM-ra.Imádta a kisfiam,a cumija is Mam-os volt (előtte avent).Ezt neked kell majd eldöntened ill. a babádnak,mi is kipróbáltunk előtte párat (sima dm-es,nuk-os stb) de a babámnak ez kellett!
2011. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is úgy készülök, hogy szoptatni fogok. 1 db pici (125 ml) Avent cumisüveget vettünk.
2011. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Canpool mellszívó cumisüvegét imádja a lányom. Az Aventos üveget csak majszolja, nem szereti, abból teáztatom(hasfájós)

Fiamnál nem kellett se mellszívó se cumisüveg, a lányomnak olyan pici helyes szája van, nekem meg hatalmas bimbim, ezért kellett a segítség. De szépen tud már szopizni, gyakorolt:)

Vegyél szerintem két kicsit 125öst, ha kell veszel még, ha nem, akkor ki tudja a tesónak jó lesz.

2011. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!