Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésről teljes film?

Szülésről teljes film?

Figyelt kérdés
Szülésről teljes dokumentum vagy nem tudom milyen film valahol a neten?kérlek linket:D
2011. febr. 27. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

A youtube-on van egy csomó, meg ha beírod a google-ba, hogy szülés, kiad jópárat, de szerintem ha elfogadsz egy jó tanácsot NE NÉZD MEG!!!!! Én azóta rettegek a szüléstől.

36 h

2011. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
youtube-on van egy csomó
2011. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem értem miért rettegsz a szüléstől. a szépségért is meg kell szenvedni, nemhogy egy babiért. örülj hogy láthatod. amúgy ha annyira fájna lennénk még ezen a földön?! jó babázást
2011. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván meg kell szenvedni egy babáért, de nem mindegy, hogy amikor arra kerül a sor átéled, vagy előtte megnézed. Kedves Kérdező, én az első válaszolóval értek egyet, ha jót akarsz magadnak nem nézel ilyeneket. Én néztem, és persze ettől még meg is szültem, de ezekkel a videókkal az a baj, hogy-akár pozitív, akár negatív-olyan "elvárásokat" támaszt, aminek Te nem biztos, hogy meg fogsz tudni felelni. És utána neked nem lesz jó; hidd el tudom miről beszélek. :)
2011. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Orchidea001 ***** válasza:
Én sokat láttam szülés elott, de nem kellett volna. Teljesen más volt, sokkal jobb élmény volt!!!!!! És nem volt olyan ilyeszto. Szerintem ne nézd meg!!!
2011. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakmámból kifolyólag láttam, és vezettem is le szüléseket, hidd el jobb, ha nem nézed meg a videót! Első babámat várom, és rengeteg szorongás van bennem, azok alapján amiket láttam...
2011. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!