Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol johet levego a huvelyemb...

Mitol johet levego a huvelyembol? Nektek volt ilyen? 25 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés

3 napja foleg reggel ,de ma napkozben is ereztem,hogy a huvelyembol levego jon, ez hogy lehet ? Mitol ?

Nem fekudtem le a parommal mar 2 hete kb, a sextol biztos nem. Viszont gyenge a mehszajam, lehet koze ennek ahhoz,hogy esetleg kezd kinyilni vagy rovidulni a mehnyak ?

Menjek ezzel orvoshoz ? Felek,hogy csak kirohogne :(


2011. febr. 27. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem röhög ki!És igen fordulj vele orvoshoz!!!Mert ez jelentheti azt,hogy megereszkedett a méhed!!!!
2011. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mozduláskor ,felüléskor érzed? hallod?

párom simán puncipukinak hívja, mert amikor terhes vagyok és épp vergődök hogy ki tudjak kelni az ágyból sokszor hallatszik ilyesmi. :)

2011. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Foleg akkor hallom amikor reggel felkelek es lemegyek pisilni, kozben :) De volt hogy agybol felkelesnel is.

Eddig nem volt ilyen ,most 4.napja minden reggel.

Holnap megyek ugyis vedonohoz ,majd megkerdezem mi ez.

2011. febr. 28. 14:55
 4/5 A kérdező kommentje:

A panaszaimat elmeselve a vedono azonnal korhazba kuldott, ehhez tarsult meg szuro fajdalom, alig birtam megmozdulni es eros atlatszo folyas. De a gyanu nem igazolodott be, azt mondjak semmi bajom. Tagul bennt minden, ettol lehetnek a panaszaim. Mehszaj zart, magzatviz szivargas nem lathato.

Ennek kimondottan orulok :)

2011. márc. 5. 21:05
 5/5 A kérdező kommentje:
32 hetesen is előjött újra a probléma,de tényleg semmit nem jelent. Akinek ilyen van ne aggodjon :)
2011. ápr. 22. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!