Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ovulációs teszt biztos?

Az ovulációs teszt biztos?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék, kinek sikerült vele kinek nem. Amikor pozitívat mutat, akkor legyünk együtt, ezt értem, de láttam olyat is akinek több napig is az. Honnan tudjam, hogy melyik a jó nap? febr. 12én volt meg és 35 napos szokott lenni 26án még nem mutatott semmit mikor kellene hogy mutasson már valamit túl korán volt? Segítsetek!
2011. febr. 28. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
35 napos ciklusom volt, mi úgy voltunk együtt, hogy pozitív lett az ovuteszt: előtte, aznap, másnap és harmadnap. Terhes lettem. Inkább többször legyetek együtt, nehogy lemaradjatok a lényegről.
2011. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de máshol azt olvasom, hogy kétnaponta együttlenni eredményesebb
2011. febr. 28. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan szinten biztos volt, hogy 2 év próbálkozás, gyógyszeres, injekciós kúrák után egyik hónapban vettem egyet. A következő hónapban pozitívat teszteltem és már van egy 22 hónapos gyerekünk.
2011. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az első + napon voltunk együtt, a másodikon nem, aztán nem teszteltem tovább. A következő 3 nap múlva volt az első naphoz képest. Sikerült. Szerintem a + napon, mert az 2 nappal a hőleesés előtt volt.
2011. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak hanyadik napon volt pozitív?
2011. febr. 28. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az ovu teszttel sikerült, pedig előtte 1,5 évig nem. (mondjuk állítólag peteérésem se volt, clostyval lett rendes ciklusom,és így az ovu teszttel jött a siker). Amikor pozitív lett, aznap voltunk együtt.
2011. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi egészségügyi okok miatt is vártunk 4!évet a babára.Lehetett az idő alatt próbálkozni de mondta a doki,hogy nem sok sikert ad neki.Igaza is lett!Sikerült beállítani a tsh szintemet és gondoltam kipróbálom az ovu tesztet!Mi az első + és az első - napon voltunk együtt.Ez volt 21 héttel ezelőtt pontosan!Én még mellette kipróbáltam a Mastydonin cseppet.Lehet annak is köszönhetem az egészet de az ovu teszt az sokat segített az biztos!

Mihamarabbi babásodást kívánok!

2011. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A www.ovulaciosteszt.hu oldalról már 63Ft/db áron rendelhetsz ovulációs teszteket, és egy csomó hasznost infót találsz arról, hogy hogyan kell használni, mikor kell lekzedeni a tesztelés, hogyan kell kiértékelni, mit jelent, ha pozítiv, vagy esetleg többször pozitív vagy soha sem pozitív.
2011. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!