Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismami vagyok. Egy...

23 hetes kismami vagyok. Egy pár napja, mikor rugdos a babám, egészen a hüvelyemig érzek valami érdekeset (olyan mintha a záróizmok összehúzódnának), pedig általában a köldökömnél rugdos. Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

23 hetesen még bőven van helye forgolódni, nem mindig rugdos azonos helyen. Amikor "érdekeset" érzel,szerintem akkor a méhszályat rudgossa. Ez később fájni is fog, de nem tudsz ellene tenni, másnál is előfordul.

2009. febr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, valószínű, hogy a méhszájadat rugdossa. nekem ütögeti mostanában, + a hólyagommal játszadozik:)

23 heteske

2009. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is mesélhetnék, hogy mit leművel sokszor a drágám odabent! :) Nekem is sokszor üt-rúg nagyokat, már nagyon erős! A hólyagomat nekem is nagyon szereti. Nekem is van, hogy olyat belevág ott lent, hogy szinte a hüvelyemben érzem. És már egészem fent, a bordámnál is sokat rugdos. Volt olyan, hogy egyszerre éreztem lent egy fent is, hogy üt-vág! Még nem tudom, hogy boxoló vagy focista lesz. :)

25 hetes kismami

2009. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Édesapám szerint az én babókám urológus lesz, azért üti-veri a hólyagomat. Na meg a veseköveim is szépen megindultak kifelé:))
2009. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!