Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál 5 milis...

Ma voltam dokinál 5 milis petezsákot látott, egy hét múlva kell visszamennem mit fog látni?

Figyelt kérdés
Most 5 hetes vagyok, egy hét múlva már látni fogja a szikhólyagot? Esetleg pulzálást is vagy azt még nem?
2011. márc. 2. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Hat hetes kor után már van szívhang lehet ha pont 5 hetes vagy és pont 6 hetesen mész még nem de pár nap múlva lesz szívhang.


két hét múlvára szokták hívni az anyukákat. ..

2011. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 3 mm-es petezsák után egy héttel 13 mm-es volt, a következő héten pedig 25 mm. Ekkor már volt életjelenség.
2011. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. márc. 2. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen látta a petezsákokat és benne az 1 mm-es szikhólyagokat is.
2011. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 5 hetesen 5mm-es petezsák volt, benne szikhólyag. 6 hetesen mentem újra, akkor 11mm-es volt a petezsák, a Kicsim meg 2 mm-es és láttuk a pulzálást. Szívhangot még nem tudtuk meghallgatni, mert ahhoz még túl gyenge volt, de gondolom ha pár nappal később mentem volna, akkor már az is hallható lett volna.

Boldog babavárást!!

7hetes

2011. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!