Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos elvetéltem. Akik...

Sajnos elvetéltem. Akik hasonlóan jártak, hogy dolgoztátok fel? Mennyi idő múlva próbálkozhattatok újra? Elment magától vagy be kellett avatkozni az orvosnak?

Figyelt kérdés
Sajnos 5 hetesen elvetéltem Még csak petezsák látszott, de én már nagyon beleéltem magam, és most napról napra rosszabbul vagyok. Hétfőn kell mennem vissza az orvoshoz, megnézni,hogy elment-e magától a baba vagy be kell avatkozni. Ha már így alakult őszintén remélem,hogy "kiürül" magától, mert akkor már lehetne megint próbálkozni.Egyébként elkezdtem vérezni, hétfőn és most barnázgatok, azért várunk,hogy hátha a természet megoldja magától. Már van egy 2 és fél éves lányom, vele abszolút semmi gond nem volt a terhesség, szülés során. soha nem gondoltam,hogy egy ilyen velem is megtörténhet.
2011. márc. 3. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom.


Nekem is volt ilyen októberben. 5 hetesen szintén. magától beindult semmit nem kellett tennem mértem a hőmérsékletemet hogy nem lázasodok -e be.


miután már nem véreztem kértem időpontot a dokimhoz megnézett uh-val hogy nem maradt-e bennt semmi.


novemberben megfogant a kisfiam teljesen egészséges úgyhogy a következő vérzést se kell feltétlenül megvárni.



Sok sikert!!!!!!!


20+5 kismama

2011. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. Az első problémamentes, azóta meg több korai vetélés. Mindig kiürült, lehetett próbálkozni. Sikerült, most gyógyszert szedek. Neked is sikerülni fog! :)
2011. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem rakovetkezo ciklusban(veteles utan 14napon)sikerul egy egeszseges terheseg.


Az elso petezsakom 2,5evig "gyaszoltam".Az nagyon fajt,kozben voltam tobbszor terhes.

2011. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En 9hetes es 2napos voltam.Valahogy probalok nem ra gondolni.Mindez masfel hete tortent.Olykor eszembe jut es bankodok miatta.De viszont olyan elkeseredesem lett,hogy kozoltem a parommal ,hogy nekem tobbet nem kell gyerek az eletbe.Lehet ezt csak a jelenlegi lelki allapotom miatt gondolom igy.De sajnos most igy erzem.Mindenki fele azt mutatom,hogy milyen jol vagyok es boldog vagyok....kozben sokat eszem magam a tortenteken.:(
2011. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Remélem nekem is "kiürül" magától és hamarosan próbálkozhatunk megint.


Az utolsó hozzászólónak szeretném írni, hogy nekem is nagyon rossz érzés hidd el, de én valahogy úgy érzem rajtam csak azt segíthet ha megint terhes leszek,és problémamentes terhességem,szülésem lesz. Neked első baba volt? Első vetlélsed? Ha igen, szerintem mindeképp próbálkozzatok még, ha nem is most pár hónap múlva. Neked már be kellett avatkozni,igaz?

2011. márc. 3. 10:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem szeptemberben volt egy méhen kívüli terhességem második próbálkozásra, és a műtét napjára pontosan 2 hónappal fogant meg a babánk, ma vagyok 16+2. Sajnos az egyik petevezetéket is kivették, mégis sikerült elsőre. :)


Remélem hamar kezdhetitek újra a próbálkozást!

2011. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia nekem december 3-án volt vetélésem 5 hetesen első babával.magától kiürült nem kellett beavatkozni.kaptam akkor rengeteg vitamint,kismama vitamint és januárba ujra sikerült.ma vagyok 9 hetes.fel a fejjel.
2011. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Nekem ugyan ez volt, csak nagyobb volt már a baba. 2hónapra rá teherbe estem a lányommal. Ő volt, aki miatt sikerült feldolgoznom ezt az egészet.
2011. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami veled történt!

Nekem üres volt a petezsák, de nem ürült ki magától, ezért műteni kellett. Mivel komplikáció lépett fel ,ezért 6 hónap várakozást mondott az orvos. Mi 4,5 hónapot vártunk csak. A baba egyből megfogant, most vagyok 30 hetes, és eddig minden rendben.

Nekem is a 2. baba lett volna, kisfiam akkor volt 1,5 éves. Nagyon nehezen viseltem mint testileg mint lelkileg, csak a gyerek miatt keltem ki reggelenként az ágyból.

2011. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom....:(

én február 15.-én vetéltem el, 6 hetes voltam. Volt már egy problémamentes terhességem, szülésem, mind a 2 baba első hónapban összejött, sosem gondoltam volna, hogy velem ez megtörténhet, de megtörtént. nekem spontán kiürült, nem kellett műtét, a dokim azt mondta, ilyen fiatal terhesség általában magától kiürül, és megfelel egy sima mensinek. Nekem egy hónap szünetet mondott, pont 15.-e körülre várom a mensim és lehet próbálkozni, de mondta, hogy ahogy pozi a teszt, azonnal felír gyogyit, mert valószínüleg alacsony a progeszteron szintem, azért ment el a baba.:(

én már jobban vagyok lelkileg is, meg itt a 2,5 éves kisfiam, mellette nincs idő magamba roskadni és nem is szabad. Millió oka lehet miért történt, a lényeg, hogy valószínüleg okkal, bár az én esetemben nem biztos. Kicsit félek a következő terhességtől, de nagyon pozitívan állok hozzá, és úgy érzem, hogy csak a pozi teszt fogja valamelyest kárpótolni a lelkemet.

Egyébként nagyon hasonló helyzetben vagyunk! :)

neked a mensid normális volt??

mert nekem abból következtet a doki a progeszteron hiányra, ugyanis én úgy mensiztem szülés óta, hogy 3-4 nap barnázás és 1 nap piros vér, na mostmár tudom, hogy ez gáz, de én azt hittem normális.

ha gondolod írj privit, ha könnyebb kibeszélni, még nekem is nagyon friss a dolog sajna.

2011. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!