Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a hang a pocimban?...

Mi lehet ez a hang a pocimban? Tegnap óta hallom?

Figyelt kérdés
A bal oldalamon felül szoktam hallani pukkanás szerű hangot, és az elmúlt 10percben legalább 6x tuti hallottam. Talán a baba ízületei lehetnek, vagy valami buborék a magzatvízben? Már arra is gondoltam, hogy pukizik :D 33+1hkm
2011. márc. 3. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is sokszor hallottam a tehességeim alatt. Biztosan nem buborék, az ugyanis nincs az anyaméhben normális esetben. Én is izületi kattogásra gyanakodtam. A lényeg, hogy nincs jelentősége, mert mind a négy babám egészséges lett, hála Istennek.
2011. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pár hónapja ugyanerre vonatkozó kérdést tettem fel, és az volt a legmegfoghatóbb válasz, hogy ízület.

Azóta megszülettek az ikreim, és nem kattognak az ízületeik. Ami azt illeti, azóta sem hallottam azt a hangot, szóval nem derült rá fény! Ne aggódj miatta! :)

2011. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!