Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat honapos terhesen elvetelte...

Hat honapos terhesen elveteltem, az orvosok azt mondjak nem tudjak miert, ti elhinnetek?

Figyelt kérdés

Valaki akivel hasonlo eset tortent,szeretnek tapasztaltokrol hallani,vagy legalabbis valami lehetseges valaszt!Hat honapig minden rendben volt.

Sok olyanrol hallotam hogy a hat honapos baba megmaradt,nekem megis halva szuletett.A veteles elott nehany nappal voltam ultrahangon es akkor meg minden szepen fejlodott.Azota sem sikerul teherbe esni.

Lehetseges valaszokat vagy tapasztalatokat irjatok!Elore is koszonok minden valaszt!(nincs modom ekezettel irni)


2011. márc. 5. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én elhinném. Annyi féle dolog van ami miatt elhalhat egy magzat, hogy nem lehet mindet kivizsgálni és megkeresni az okát.

Részvétem a babád miatt, de ne az orvosokat hibáztasd.

Mikor történt az eset, hogy újra próbálkoztok már?

2011. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom és együtt érzek veled! (2 terhességem közt én is elvetéltem a 12.-ik héten,szintén ok nélkül) Nem hinném én sem. Ott a patológiai lelet,arról miért nem tudnak minket tájékoztatni? Hiába kérdezősködtem én is, semmi válaszra nem méltattak! Megkellett szülnöd? Szörnyű lehetett mindenképp. Volt választott orvosod? Ő se reagált semmit?
2011. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Például egy köldökzsinór infarktus, méhlepényinfarktus okozhatta.

Tudom nem vigasz, de sokakkal megtörtént már, az egyik barátnőmmel például. Délután volt ultrahangon 36. héten, mozgott a baba, minden rendben volt, éjjel rosszul lett, mire beértek meghalt a baba. Nekik sem tudták pontosan miért. De 3 ilyen ismerősőm is van, akik a 36 hét után vesztették el a babájukat hasonló körülmények közt. Illetve a Palotás Petrával is ez történt pár éve, azóta megszületett a kislánya.

2011. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom,hogy veled is megtörtént ez a borzalom.

Nekem félidősen halt meg a babám,és nálunk sem derült ki,mi történt.Előtte minden rendben volt,aztán egyik nap már nem éreztem a mozgását. Meg kellett szülnöm,éppen a napokban 2 éve,hogy ez történt.Magam sem tudom,hogyan,de csak előre néztem már mikor felkeltem a szülőágyról,és akkor azt mondtam,1 év múlva ugyanitt egy egészséges babával. Igaz nem így lett,mert közben dokit és kórházat váltottam.És nem márciusban,hanem már tavaly februárban megszületett a kisfiam,egészségesen,problémamentes terhesség után.

Én csak azt mondhatom,fel a fejjel,engedd el azt a babát,és koncentrálj a következőre! A múltat már nem tudod megváltoztatni,ne rágódj rajta! Persze én sem fogom soha elfelejteni,pláne,hogy éppen a születésnapom előtt történt.

Lesz még Neked is babád,ne aggódj!Mikor történt ez Veled?

2011. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!