Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes kismamá...

Veszélyeztetett terhes kismamák hogy vagytok? Mivel töltitek a napjaitokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 27 hetes kismama vagyok, és 5 hete kórházba kerültem haskeményedés miatt. 1 hét után kiengedtek, de táppénzre írtak ki és egész napos fekvést rendeltek el. Nagyon lassan telik így az idő. :( Hasonló helyzetben ti hogyan foglaljátok el magatokat?
2011. márc. 5. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én 2 hete lettem veszélyeztetett terhes, volt egy pici rózsaszínes folyásom a 8. héten. Kaptam gyógyszert, meg feküdnöm kell. Remélem a 12. hét után visszatérhetek a normális kerékvágásba, mert komolyan mondom fizikai fájdalmaim vannak a huszonórás fekvéstől.

Többnyire internetezek, fórumozok, vagy a kedvenc sorozatom nézem. Meg rendeltem egy könyvet a terhességről (600 oldal) azt bújom. Tervezek kikölcsönözni egy rakás könyvet is, mert imádok olvasni, csak sose volt rá szabadidőm. Valamelyik nap felhozom az ágyba az iratos fiókom is mindenestől, mert totál káosz, szortírozok, lefűzök minden iratot. Meg megvarrom azokat a ruhákat, melltartókat, amiket már rég meg kellett volna. És a legfontosabb, megakarok tanulni kötni mamámtól. :)

2011. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!