Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen már nőhet a pocakunk?

11 hetesen már nőhet a pocakunk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, ez elöfordulhat. Föleg a második terhesség (és a többi is) hamarabb látszik. Illetve, ha a mellsö falon helyezkedik el a placenta. Nos én vékony testalkatú vagyok (56 kg), s mivel nálam mindkét említett lehetöség fent állt, a kolléganök már a 12. héten rákérdeztek (szerencsére a fönök már sokkal hamarabb be volt avatva).
2009. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12 hetesen már alig tudtam begombolni a nadrágomat.
2009. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod, ez az első terhességem, én is a "vékony" kategóriába tartozom.

Most még boldogabb vagyok.. :-)

2009. febr. 18. 14:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen én is 3 kg-t felszedtem mindjárt a legelején 9 hónap alatt pedig osszesen16 kg lett amit magamra szedtem .De ez mindenkinél változó.
2009. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor már olyan pocim volt, hogy ha akartam volna se tudtam volna letagadni. Átlagos testalkatú vagyok.
2009. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát.

Már azt gongoltam, beképzelem a pocakomat, annyira várom már a Babyt... :-)

2009. febr. 18. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia.Igen nőhet,bár én már 15hetes vagyok,de a kérdésedre a válasz igen,én már 12hetes koromtól kigombolva hordom a nadrágot,bár ma már kaptam egy kismama nadrágot:)Boldog babavárást:)
2009. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia. en alig voltam 45 kg amikor teherbeestem, es mar 46,5 vagyok, pedig nekem a 45kg-rol sosem mozgott a merleg mutatoja se felfele, se lefele, mint aki orokos 45kg.szoval hiztam annak ellenere hogy reggeltol estig tarto rosszulletjeim voltak, gyakran hanytam, de nagyjabol etvagyam annak ellenere is volt.rajtam lehet latni hogy babas vagyok, a pocakom nem volt rest novekedni. de szerinetm sok minden befolyasolja azt hogy kinek mikor es mennyire no a pocakja,csak ido kerdese.

Udv.

14 heteske

2009. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nem emlékszem de most 15 éves vok és tud nőni a pocim

15/f

2011. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!