Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én még csak kb 2-3 hetes...

Én még csak kb 2-3 hetes terhes lehetek, de ma egy erős tüsszentés után elkezdtem pecsételően vérezgetni. Megijedtem, remélem ez nem a vetélés jele. Van még remény, hogy megmarad a baba?

Figyelt kérdés
2008. febr. 3. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy a tüsszentésnek köze van a vérzéshez...

Én a helyedben elmennék dokihoz,mert megnyugtatni csak ő tud!

Írj,hogy mi volt!

19 hetes kismami

2008. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
ne várjjj egy percet semmm azonnal forduljj orvoshoz minden percccc számit !!!! a trüszentéstöl nem vérzik csak ugy be ember !!!igen lehet esély halottam már róla ,hogy ilyenkor valami injekciót be adnak és feküdni kell !!! keress fel azonnal egy nögyógyászati kórházat ,ha nincs saját dokid !!!!ne várjjjj és írjj mi volt !!
2008. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem sem normális ha így bevérzel de ne idegeskedj.Menj el orvoshoz ő elmondja mi a szitu.:) Az előttem szólónak meg szeretném mondani hogy lehet hogy igazad van de az sem tesz jót egy kismamának ha ennyire bepánikolva írsz neki választ.Mert így nagyon megrémíted őt is a fő hogy ne idegeskedjen menjen orvoshoz és vigyázzon magára nagyon.
2008. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!