Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig szivároghat a magzatvíz...

Meddig szivároghat a magzatvíz? A minimális fehér folyás 20 hetesen lehet magzatvíz?

Figyelt kérdés
Még csak 20hetes terhes vagyok,és csak minimális fehér folyásom van,de a terhesség kb 11.hetétől van némi átlátszó,vízszerű folyásom is,ami most a napokban kicsit több lett mint eddig.Ez vajon magzatvíz?vagy vizelet,vagíy mi?szivároghat a magzatvíz hónapokon keresztül?(11.héttől)és ez is inkább nappal van,éjjel nem igazán.Sajna orvoshoz menni most nem tudok,mert február közepéig külföldön vagyok,de nagyon aggódok.Volt már valakinek ilyen?
2008. febr. 4. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A magzatvíz bizti, hogy nem lehet, nyugodj meg!!!!!

Amikor nekem beindult a szülésem, akkor a magzatvizem kezdett szépen elcsurdogálni és utána méhösszehúzodások követték és mentem szülni.

Hosszú ídőn keresztül nem szivárog a magzatvíz, pláne nem heteken kersztül. Ne aggódj, szerintem inkább csak talán valami fertőzésed lehet, vagy az sem és teljesen normális.

Vizelet bizi, hogy nem lehet, mert annak szaga volna.

Én úgy hallottam, hogy a magzatvíz kimutatására a gyógyszertárban lehet kapni valamilyen lakmuszpapír féle dolgot. Vegyél egyet, tesztelj, mert az eredmény biztosan meg fog nyugtatni, hogy nem a magzatvized folyik el.

Vagy kérdezz meg egy gyógyszertárost, lehet, hogy ő is tud mondani valamit.

2008. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy lehet kapni olyan betétet, ami kimutatja a magzatvíz szivárgását. De 20 hetesen még tuti, hogy nem szivároghat, legalábbis egy egészséges terhesség esetén nem. Szerintem egyszerűen megnövekedett a hüvelyváladék mennyisége.
2008. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ne aggódj, az első terhességemmel, nem volt,most viszont 23 hetes vagyok és nekem is van, és kicsit kétségbe estem, hogy mi lehet, aztán a www.babaszoba.hu oldalon választ kaptam, nagyon jó szülési kalkulátort találsz és leírja minden héten, hogy milyen tünetek lehetnek.
2008. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!