Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Péterfy kórházban van...

A Péterfy kórházban van mama-baba szoba? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
26km
2009. febr. 18. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


"Az egészséges újszülött részlegen látják el a kórház szülészetén született újszülötteket. Ezen a részlegen 24 órás rooming-in rendszer van, vagyis az újszülöttek születésüktől kezdve együtt lehetnek édesanyjukkal, rendszeres szakorvosi és szakápolói felügyelet mellett."


Azt sajna nem találtam mennyibe kerül, de van a honlapon tel. szám és szerintem szívesen megmondják, ha rájuk csörögsz.

2009. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én úgy tudom a legolcsóbb napi 5000ft.itt együtt van a baba a mamával!

2 hós baba anyukája

2009. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2009. febr. 18. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!két-max 3 ágyas szobák vannak.a fizetős 2 ágyas 5000.-/nap ebben annyi a plusz hogy van tv,és wc a szobába. az egy ágyas azt hiszem 7000.-/nap.


39+5 hetes kismami

2009. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Most boccs,hogy be offolok-de nálatok minden korházban fizetősek a 2 illetve 1 ágyas szobák?

Én Szerbiábol irok,nálunk van egy mondsjuk jól felszerelt korház Ujvidéken,ott is 2 ágyas szobák vannak tv-vel,külön tussal és wc-vel és anya-baby frendly.

Igaz én császáros részlegen voltam ott 3-man voltunk 1 szobában,ahol volt tv,klima,saját wc,tussoló és egy fityinget sem kellett fizetni érte!

A babákat 3 óránként hozták szopizni!

2009. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!