Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kapok méhszájtágítót,...

Ha kapok méhszájtágítót, abortusz előtt, akkor is megműtenek az nap, vagy csak másnap? Mennyi idő alatt hat? Milyen érzés? Mennyit kell benn maradni a műtét után a kórházba?

Figyelt kérdés
Biztos h kapok méhszájtágítót,mert még hüvelyi úton nem szültem,volt 2 császár metszésem(ez is az egyik ok amiért nem hordhatom ki a babát)Nem a gyilkosok táborát bővítem,sajnos nem egészséges a magzat,ezért nem tarthatjuk meg!
2011. márc. 8. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen kapsz!Csak másnap műtenek meg!Hát nem egy kellemes érzés mikor felrakják utána nem fáj nekem kicsit olyan mensi érzés szerű volt!
2011. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kapsz, én még aznap megműtenek. reggel olyan 9-10 körül felrakják, és dél körül műtenek. saját felelősségre még aznap haza mehetsz (4körül), v másnapig elvileg a kórházban maradhatsz. amikor én voltam én nem kaptam, mert volt hüvelyi szülésem, de a másik csaj kapott ő is császáros volt, és mondta h semmit nem érez, és nem is fájt neki csak mikor felrakta a doki kis szúrás szerűséget érzett, de az sem fájt, csak kellemetlen volt...
2011. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem a szülészemmel(akinél szültem 2 gyerkőcöt)és azt mondta,szóljak az orvosnak,h én az elsőnél kitágultam,és teljesen el is tűnt a méhszájam,sőt a baba is bement a szülőcsatornába,csak mint utólag kiderült a köldökzsinór volt túl hosszú és azért nem tudott jönni mert 2szer a nyakára volt tekeredve,a második babánál,meg 24 hetesen össze kellett varrni a méhszájamat,mert 2100ra kinyílt!És ő is azt mondta,mint Te Kedves utolsó,h aznap hazajöhetek,és 10körül műt meg!Azt viszont nem kérdeztem,h még a tágító fenn van fekve kell maradnom?
2011. márc. 8. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem előző nap délután tették fel a tágítót (még nem volt természetes szülésem), nem fájt, kicsit kellemetlen, (mint amikor a nőgyógyász kenetet vesz és azzal a fém "kütyüvel" tágít egy picit), majd utána nekem olyan érzés volt, mintha meg akarna jönni, feszült a hasam, de nem volt vészes. Én másnap mentem haza.
2011. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első kisbabám meghalt 10 hetesen és ezért kellett megműteni. Nekem vasárnap délután felrakták a tágítót, majd másnap reggel műtöttek (altatásban) és aznap délután hazajöhettem. A tágító, úgy működik, hogy megszívja magát nedvességgel az a "pálcika" amit felhelyeznek és folyamatosan tágulsz, azt mondta a doki, hogy minél tovább hagyják fenn annál jobban tágul.Viszont tényleg beszélj a dokival, mert ha te már kitágultál egyszer, lehet, hogy most nem kell, ez a tágító.
2011. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab. miatt kellett a műszeres befejezés. Én nagyon bírom a fájdalmat, de mikor felrakták a tágítót, azt hittem lefordulok a székről. Nagyon fájt. Ez de. 10 órakor volt du. 3-kor megűtöttek altatásban és este 6 körül hazamehettem.
2011. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!