Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 évesen, első terhességem,...

Zseska kérdése:

30 évesen, első terhességem, amit alhasi fájdalom kísér, néha görcsök. Ugye ez nem a vetélés jele? Milyen szintű lehet ez, és milyen gyakori fájdogálás?

Figyelt kérdés
Jövőhét hétfőn megyek az orvoshoz,kb egy hónapos lehetek,és nagyon be vagyok tojva! Az egésztől! Bár terveztük a babát,félek a terhességtől,de attól a leginkább,hogy elveszítem a babukámat! :( Az orvos még nem tudja,hogy vannak fájdalmamim,és igazából lehet,hogy csak beképzelem a dolgot,mert mondta,hogy lehetnek egyoldali hasi fájdalmak,amik akár az egész terhességet végigkísérhetik. Még azt sem tudom,mennyi idős vagyok,mert nem lehetett még megmondani,annyira az elején voltam,és a doki azt mondta,3hét múlva menjek. Most a hétfőt várom nagyon,mert letelt az idő. Remélem,nem lesz semmi gond,nagyon tartok tőle,hogy nem fog jót mondani! :(
2009. febr. 19. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy mennyi idős vagy??utolsó mensi első napjától számold s megkapod..ha rendszeres volt mensi...

Fájdogálás, lső időkben előfordul tágul a méh nyúlnak a szalagok, ha nem vérzel sztem nincs gond.

Megne b 6 ot szedsz rendesen?

2009. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs vérzés. :) Magnerot-ot írt fel az orvos,és folsavat,emellé szedek elevitet.
2009. febr. 19. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:

sztem semmi baj akkor, szedd a magnéziumot::)

ne aggódj, nekem is fájt az elején, épp úgy mintha megjönne, aztán elmúlt, s jött a hányinger::)

2009. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) A hányinger annyira nem hiányzik... :)))
2009. febr. 19. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Gratula a babához! Ne aggódj, nekem tökre mensis görcseim voltak a kimaradást követően kb. 2 hétig folyamatosan. Ez nem gond, ha nem kíséri vérzés és nagyon erős görcs.

Ne idegeskedj, az rosszabb, biztos nincs baj!

Minden jót!

2009. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszike. Igazán csak akkor nyugszom meg,ha már megszülök... :))) Na jó,viccet félre,remélem a doki is megnyugtat.
2009. febr. 19. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Soha ne gondolj semmi rosszra mert amitől félünk az általában megtörténik. Én 29 éves vagyok és nekem is az első babám. Soha eszembe sem jutott hogy baja lehet. Már 37+2 vagyok és nagyon várom a szülést. A görcsölgetésről annyit hogy nekem a 11. héten volt és akkor egy kicsit megijedtem hogy elvetélek de a barátnőim felvilágosítottak róla hogy az normális.


Kellemes bébivárást.

2009. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!