Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinos, ápolt kismamának...

Csinos, ápolt kismamának érzed magad? Mit teszel érte?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tornázni és jógára járok, amíg a doki engedi, úszok is. Természetesen nem hanyagolom el a hajamat, ugyanúgy gyantázni járok mint előtte, stb. Én elégedett vagyok az eredménnyel.
2011. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Általában igen :) Első babával könnyű volt, de most, a másodikat várom és az örökmozgó kiscsajszim mellett azért kevesebb idő jut magamra. Amiből nem engedek: szőrtelenítés, szemöldök, ápolt haj (nem kell nagy frizurára gondolni, egyszerűen tiszta és egészséges legyen) és csini ruha (szintén nem nagy szám - farmer, csini felső, szép cipő) na, és ha még sminkre is jut idő, akkor minden okés :)

Jógára én is jártam, most nem mehetek, helyette nagyokat sétálunk (főleg, most hogy itt a jóidő!!!!!!)

kb ennyi.

2011. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor rossz passzban, fáradt vagyok, akkor úgy érzem magam, mint egy három napos vízihulla.

Egyébként én is rendszeresen szőrtelenítek (hehe, 37 hetesen, óriási pocakkal már nem olyan szuper), szemöldökigazítás, a hajam mindig tiszta, ápolt, a körmeim is rendben vannak. Igyekszem az alkatomnak megfelelően öltözni, soha nem megyek melegítőbe, pólóba boltba, dokihoz meg pláne nem.

2011. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 2 gyerek mellett a harmadik terhességemnél éreztem magam a legjobban,a legfittebbnek és a legápoltabnak.Csinosabb is voltam mint a másik kettőnél,hátulról nem is látszott a terhesség pedig borzasztó nagy hasam volt.Csak ugy virultam és ezt sokan meg is jegyezték.Az első terhességemnél voltam a leg slamposabb és a legtunyább.:)
2011. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

-Szinte mindennap tornázok.

-Hajam, körmöm ápolt,

-otthon gyantázok,

-smink mindennap van,

-szemöldökszedést is én csinálom.

Nagyjából ennyi. Persze nem úgy nézek ki, mint egy kifutó modell, de elégedett vagyok.

2011. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok pénzem nincs,de szőrtelenítek,szedem a szemöldököm,ápolt a hajam,sminkelek,körmöm is rendben.Vannak csinos ruháim,szép cipőim,bizsuim.Én elégedett vagyok,nem hagytam el magam,szerintem csinos kismama vagyok.
2011. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én annak érzem magam, egyedül a smink marad el, de szerintem ettől nem leszek ápolatlan. Ugyanúgy manikűrözök, festve van a hajam, mióta letelt az első 12 hét, szőrtelenítek rendszeresen, igyekszem csinosan öltözködni, bár már kissé nehezebb. Szerintem várandósan még nem probléma, majd ha meg lesz a baba, utána már nehezebb lesz szerintem.
2011. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondom, hogy tudom nagyon csinosnak érezni magam, de persze vannak rosszabb napok is. Meg kell szokni, hogy hófehér vagyok ( előtte 2 hetente jártam csak szoliba, hogy ne legyek hullafehér) , emiatt a bőrhibák jobban látszódnak, sápadtabbnak tűnök... Hajam-körmöm ápolt, szemöldököm magam szedem, szőrtelenítéssel is igyekszem nem elmaradni ( valljuk be, nem a legegyszerűbb :) ) ha csinosan felöltözöm, kicsit kisminkelem magam teljesen elégedett vagyok, és jó látni ahogy rám mosolyognak az emberek :)
2011. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ez érdekes dolog. 36 hetes vagyok, nagyon vizesedek, ezért az arcom egy nagy lufi, és van kb 3 rend ruha, amibe beleférek még. DE. Reggel az undor után, ami a felpüffedt fejem (szám, orrom, nyakam) és a karikás szemeim láttán elfog, pláne ha a hajam is szarrá fekszem, nekiállok megcsinálni magam. Ez 15-20 percemet veszi el, ha hajat is mosok fél órát. Így néz ki: a hajamat megcsinálom, egy kis zselé, vax, fésülés, vagy ugye az egész hajmosásos ceremónia, és máris el van vonva a figyelem a tokás fejemről. Arcmosás, arckrém, karika elleni szemápoló korrektor, ha van vmi pattanásom akkor arra is vmi korrektor, de ez nem szokott minden nap kelleni. Szemkontúr, ajakbalzsam és máris kész a publikus fej. A ruházkodásra itthon nem fordítok gondot, mert a 3 éves fiamat az érdekli, hogy le bírjak mellé ülni a szőnyegre :) a férjem pedig akkor ér haza, mikor fellőttük a pizsit, az viszont egy normális, csinos hálóing+köntös, sminket se mosom le míg nem megyünk aludni, így a párom előtt se vagyok slampos. Minden nap sétálunk, játszóterezünk a fiammal, ekkor persze próbálok felvenni valami normális ruhát, van 2 hosszú ujjú pólóm, 3 rövidujjúm, 2 vastag pulcsim és ezeket szoktam rétegesen variálni, mert kabát már nem jön rám, csak egy bő mellény (szerencsére ez bár nagy, de elég csinos és mindenhez passzol). A nadrág neccesebb, mert 2 van csak, abba se fér bele már a pocim, a seggemen viszont lóg. na de ez van :) Szóval mikor az utcán kirakatban meglátom magam, nem ijedek meg :)

Amiket még írtak az előzők: nem festem a hajam, mert alapból fekete és ez tök jó így, nem tornázok mert nincs hozzá kedvem, felszedtem 15 kilót eddig, ebből sok a víz de persze nem áltatom magam, nyilván meg is híztam kissé. Nem most van itt az ideje, hogy ez érdekeljen, egészséges vagyok a babával együtt, és ha minden jól megy és megint tudok szoptatni, mínuszba megyek mint a kisfiam születése után. Az én bőröm is fehér alapból, sose érdekelt, a szőrt meg...hát...hónajlról, lábról le tudom szedni 2-3 naponta akár, de sajnos máshonnan már nem, nem férek hozzá. A férjemet nem zavarja, engem igen, de ez van :)

2011. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én annak érzem magam :) Igazából, szinte semmi nem változott ebben a 6 hónapban... Ugyan úgy csinosan öltözök, sminkelek, szeretem "belőni" a hajam.. Ezekből a későbbiekben sem szeretnék engedni :) Szerintem, minden nőnek, anyának adnia kell saját magának napi 10 percet(minimum), amikor felkap egy olyan ruhát, amiben csinosnak érzi magát, amíg feldob egy szolid sminket, és átfésüli, felköti, kivasalja, zselézi stb. a haját...

Persze ezt a napi 10 percet sokszor nehéz megoldani, de nem hinném, hogy lehetetlen... :)

23 éves kismama

2011. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!