Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion terhesvitamin mellé...

Femibion terhesvitamin mellé kell folsavat enni?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok csak ezt eszem. Ugye elég? Előző terhességem vetéléssel végződött és ott folsavat is ettem elevit mellé, most babonából váltottam és folsavat sem kezdtem el enni. Eddig minden ok, szépen fejlődik, szívhang is van, ugye nem hülyeség amit csinálok?
2009. febr. 20. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden terhesvitaminban annyi a vitaminok mennyisége ami elég. Ne szedj mellé folsavat, mert van a fembionban is annyi amennyire szükségetek van
2009. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk Elevitet szedek, de a nődokim azt mondta, hogy nem kell mellé folsav, ami benne van, az elég...

Üdv:

17 hetes babós

2009. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 20. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:

A femibionban van elég folsav. Viszont az nem igaz, hogy a többi terhesvitaminban is lenne elég. És nem is mindegyikben van annyi vitamin és ásványianyag, amennyi kellene. POnt az elevitben pl. jód sincs! És folsav is kevesebb, mint amennyi kellene.

Boldog babavárást kívánok! Egyáltalán nem csinálsz hülyeséget.

2009. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!