Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15 hetes kismamák ti hogy...

14-15 hetes kismamák ti hogy érzitek magatokat? Látszik már pocak? Egyáltalán érzitek a babát?

Figyelt kérdés
Én mióta beléptem a második trimeszterbe, úgy érzem mintha nem is lennék terhes. tudom ennek örülni kellene, de olyan fura. Néha aggaszt hogy meg van e még a baba. Kb 2-3 naponta kicsit fájdogál a hasam, de a MgB6 elmúlasztja. Egyébként még nincs pocakom, csak sokszor olyan mintha fel lennék puffadva, de ez változó. Sajna én még nem érzek mozgásokat, bár sokan írják, hogy már ilyenkor érezték. Szóval normális ez hogy nincs semmi várandós tünet? Mikor fogom érezni a babát?
2011. márc. 13. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes vagyok. Tényleg olyan nekem is mintha nem is lennék terhes,nagyon jól vagyok,tele energiával. Második babámat várom, 14 hetesen már éreztem a mozgást!
2011. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!