Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet e terhesen vibrátorral...

Lehet e terhesen vibrátorral szeretkezni anélkül hogy baj lenne belőle?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Vibrátorral szeretkezni egyáltalán és semmiképp nem lehet. Ez az emberek sajtossága, hogy szeretkeznek. A vibrátorral max. maszturbálni tudsz.
2009. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
igaz, életemben nem használtam, nem tudom milyen vibrátorok vannak. ám mivel bicajozni, rázós utakon utazni, egyes edzéseket se javasolnak, gondold át, milyent használsz. a szeretkezést nem tiltják, (hála istennek) tehát vagy maradj annál, vagy olyan segédezköznél, ami kicsit kímélőbb. az utolsó hónapokban az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz ezt ne felejtsd el!
2009. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha a szex szabad , akkor a vibrátor is szabad.Gondolkozz!!!!!
2009. febr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Szia!Mi a pärommal rendszeressen beiktatjuk a vibrätort is a szeretkezeshez,eddig häla Istennek semmi bajom nem lett!Es szerintem lehet hasznälni,mert akkor szolna a doki erröl,vagy legaläbb egy kis felvilägositäst tartana,ha annyira veszelyes lenne!!Ha minden rendben van nällad szerintem hasznälhatod,csak termeszetessen terhessen kicsit ovatosabban kell szeretkezni is!!
2009. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó válaszoló! Miért adna a doki felvilágosítást a vibrátorral kapcsolatba? Hisz akinek van párja az miért használna "más eszközt"? Szerintem a doki sem igazán gondolkodik másképp! Én mondjuk még a maszturbálás gondolatától is undorodom!:)
2009. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Utsó válaszoló IGAZAD VAN! Miért is adna adoki erről felvilágosítást? Hát vicc! Szerintem eszébe sem jut a vibrátor!! Nem hogy felvilágosítást adjon...
2009. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó előtti válaszolónak! Sajnálom, hogy ennyire fantáziátlan és prűd vagy! Bár ennek semmi köze a kérdéshez, de a te válaszodnak sem volt. Én nem akarok senkit elítélni, na, de az egy kissé felháborít, hogy ha valaki ennyire béna a szexben, és semmi újat nem képes kipróbálni, az miért nézi le azt, aki meg nem ilyen. Szerintem egy kicsit gondolkozz el, mert attól, hogy valakinek párja van, még rengeteg olyan segédeszköz van, amivel még jobban fel lehet dobni a szexuális életet, mindkét fél örömére. Hidd el a párod is örülne, ha meglepnéd valamivel!

Bár a kérdés egy kicsit érdekes ezzel a szeretkezni szóval, de ha vibrátort használsz, nem lesz semmi bajod tőle. Csak azért óvatosan. (ja, és nem csak vibrálós vibrátorok léteznek!)

2009. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Mi is használunk párommal vibrációs segédeszközöket és eddig még semmi probléma nem volt. Szerintem tök jó dolog feldobni a szeretkezéseket ilyesmivel is:)

2009. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem lehet vele,ha pénisszel is lehet:) A prűdeknek:Sajnálom a párotokat,hogy ennyire konzervatívak vagytok.Lehet lepontozni:P
2009. máj. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!