Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napos terhes vagyok...

Pár napos terhes vagyok (menstruáció 2 napja maradt ki, poz. tesztek) és elkapott egy csúnya nátha. Milyen gyógyszereket ajánlotok a citromos tea mellett? (pl. orrcsepp, orrspray szóba jöhet? ) Féltem nagyon a Picikét. !

Figyelt kérdés
Tünetek: Folyik az orrom, ua. nagyon be van dugulva, tüsszögök, vacakul vagyok, levert, lázam egyelőre még nincs!
2009. febr. 21. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szigorúan semmit! Vagy menj be egy gyógyszertárba! Ott adnak Homeopátiás gyógyszert! Nagyon fontos hogy az első 12 hét gyógyszer mentes legyen! Jó??? Gőzőlj az nagyon jó!!! Én orrspraytis homeopátiásat használtam! Irány a gyógyszertár! Bizti van ügyelet !
2009. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Szia

Az első 3 hónapba semmilyen gyógyszert nem ajánlanak viszont a lázra nagyon kell figyelni mert ha az felmegy minden képen csökkenteni kell én panadolt raktároztam be azt lehet terhesség alatt is szedni

2009. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zseska ***** válasza:
Szia. Én is nagyon az elején voltam,szörnyen betegen,mire a nőgyógyász javaslatára szedhettem algopiryint,acc200-al. Hogy nem ártott-e,nem tudom,ebben csak reménykedem.
2009. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs lázad ne szedjél semmit. Csak rengeteg folyadékot, vizet, teát. Ha solat iszol rengeteget segít. Az orrodat folyamatosan fújd még akkor is ha nehezen ürül.
2009. febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A gyógyszerek nagyon csúnya dolgokra képesek a babáddal.Én is náthás voltam az elején kamilla teát ittam mézzel.Undorodtam tőle és sokszor kihánytam de segített.Egyébként a homeopátiás szerek is jók, de nagyon drágák, orrcseppből olyat használtam amit csecsemőknek is szabad.Szerintem van ilyen lázcsillapító kúp is, ami azért jó, mert kikerüli a májad és nem jut így a véredbe, meg eleve nem nagy dózis.De mindig kérdezd meg a patikust is, bár van ahol lerázzák az embert egy fél válasszal.Úgy tudom, most már sok gyógyszertár foglalkozik kiemelten a kismamákkal, szerintem keress a közeledben egy ilyet, mert sokszor segíthetnek még a terhességed alatt.
2009. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szedjél orrcseppet cseppent az orrlyukadba 3-3 cseppet.Ha eldugul akkor megint vedd elő a csepegtetőt és máris jobb!
2010. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!