Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 28 hetes terhes...

Jelenleg 28 hetes terhes vagyok, de kb.3 hete rendszeresen keményedik a hasam, lehet a koraszülés jele?

Figyelt kérdés
A keményedések egyre rendszeresebbek és gyakoribbak napközbe és este is, pedig szinte egész nap fekszek, semmilyen fizikai terhelés nem ér, mivel már veszélyeztetett terhes vagyok korábbi rosszullétek miatt.Szeretném ha megosztanátok akinek van tapasztalata, hogy mennyire gyakori összehúzódás a normális ebben az idöszakban.Elöre is köszönöm.
2009. febr. 22. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, sajnos lehet koraszülés jele, nekem is volt, engem akkor feketettek le, nem szültem korábban csak 40 hétre nagy dózisban magnéziumot szedtem és vörösboroztatott a doki, segített, de végig gyakran keményedtem, sajnos, nagyon kellemetlen.

ha napi 10-nél több van, akkor veszélyes a helyzet, nekem volt, hogy óránként volt anyni a 27. héten, a pihenés, és a mentális nyugalom sokat segít, és a magnézium meg az alkohol valamilyen formában, DE mindenképpen orvosi ügy, szóval ne habozz dokit felkeresni!

2009. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom, itt nem kérdeznem kéne, de terhesen lehet vörösbort inni? Vagy kis mennyiségben nem árt? Bocsi, hogy válasz helyett kérdezek, de meglepődtem.
2009. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát még én, amikor a nagymúltú SOTE II vezérhangyája számtalan tudományos fokozattal ezt javasolta, azt mondta, ha befetket, mert megindult a szülés, akkor úgyis intravénás alkoholt kapok, ugyanis gyógyszer nincs, mert minden olyan izomlazító, ami megszűnteti a keményedést a méhszájat is lazítja, tehát ellentétes hatás, mint amit szeretnénk, az alkohol viszont csak a sima izmokat lazítja, azért mondta a borozást, mert kellemesebb, mint az infúzió, napi 2 pohárral ittam, de ha nagyon sok összehúzódásom volt, akkor volt, hogy hárommal kellett, és rengeteg magnéziumot szedtem mellé, így időre szültem a tökéletes kisbabámat!
2009. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2009. febr. 24. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!