Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés mikor először...

Milyen érzés mikor először megmozdul a baba? 16+4 hetes km

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt mnt egy izom, vagy idegrángás, először 17+6 hetesen éreztem, egymás után 3szor, majd az ezt követő napokban napi 2szer...
2011. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első babámnál a hasam oldalán kidudorodott egy ponton és jó pár percig úgy is maradt! Kinyomta magát a baba, ekkor voltam 16 hetes!

A 2. babánál erős buborék szerű érzésem volt! Ekkor is 16 hetes kismama voltam!

2011. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

16 hetesen éreztem először a babám mozgását, persze mindenki legyintett, hogy az nem az volt, de kérdem én, akkor mi lehett?:D Egészen lent éreztem a szemérem dombom környékén. Ott kapirgált:D Mi mást érezhettem ott?:D Én csak azt mondtam mindenkinek, hogy a kis butácska ki akart volna jönni, de még zárva volt a kapu:D Ez után csak a 20. héten éreztem újra őt.

7.5 hónapos kislány anyukája.

2011. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan érzés volt, mintha egy kis halacska úszott volna a hasamban.
2011. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ilyen izomszerű rángás nekem is volt,olyan érzés volt,mintha valaki belűről megrázta volna a hasam!!Nem gondoltam hogy a baba lehetett volna,de ezek szerint nagy esély van rá hogy ő volt!! :)
2011. márc. 18. 12:15
 6/10 anonim ***** válasza:

igen, ő volt, később erősebb lesz az érzés, akkor tutira tudni fogod, hogy más nem is lehetett.

nekem is izomrángással kezdődött, és nekem is a 16 héten. Semmi buborák, meg lepkeszárny, csak kicsi rúgások.

2011. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az elején én is ilyen buborékszerűnek éreztem a babót, aztán egyre erőteljesebb lett, és most inkább "idegrángásnak" nevezném. Tegnap is úgy megrúgott majd kiugrottam az ágyból, úgy megijedtem :D


20hkm

2011. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:))

Aranyos!! Biztos nem akarta már hogy feküdj!! :))

2011. márc. 18. 13:49
 9/10 anonim ***** válasza:

én 2 hete 16+1en éreztem először a babát és konkrétan a rúgását!


Az izomrángás szerű érzésről azt olvastam valahol, hogy a baba ilyenkor már előszerettel húzkodja a köldökzsinórt, így lehet hogy azt érezted!


Azóta is mocorgunk!


Boldog babavárást!

2011. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm és viszont kívánom neked is!

Ma nem éreztem,de tegnap többször is,remélem most már akkor jelentkezni fog mindig!!:)

Vissza gondolva az nagyon jó érzés,hogy a babám volt az!! :))

2011. márc. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!