Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerinted mennyire átverés,...

Szerinted mennyire átverés, vagy mennyire nem az? Te megvennéd, kipróbálnád? Egy tesztről van szó, ami vizeletből megmondja, hogy fiút vársz, vagy lányt.

Figyelt kérdés

[link]


Nem baj ha nem tudsz angolul, van benne egy 1 perces videó, nézd meg!


2011. márc. 19. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Általában a reklámok olyan jól el tudják hitetni a a vásárlókkal, hogy mennyire igazak!

A mai ultrahangos képeken már elég hamar látstik az eredmény..

2011. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
és nem venném meg, mert azt a pénzt másra is el tudom költeni!!!
2011. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Mónika87 ***** válasza:

Szia.Én borzasztóan kíváncsi vagyok,de talán ma megtudjuk,hogy milyen nemű a babánk ha ő is úgy akarja.Elgondolkoznék rajta,hogy megvegyem-e.De olyan gyorsan telik az idő,hogy észre veszem,és már lehet ma megtudjuk.Inkább másra költeném:)Te hány hetes kismama vagy?

szia:16hetes km.

2011. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez már jóval kedvezőbb, mint amikor megjelent itthon, akkor egy ilyen teszt ára kb. 300 euró volt:)

Ahhoz képest ez már aprópénz:)


Mindenesetre én lehet ennyiért kipróbálnám:)

2011. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

20 dollárért lehet, hogy kipróbálnám!:-) Van akinek nem mutatja magát a baba nagyon sokáig, és akkor nehéz lehet várni.

Egyébként végigolvastam ,azt írják, ha téves az eredmény, a teljes árat visszautalja..Na ezt kétlem! Vagy majd mellékelni kell a születési ak-i kivonatot:-)))

2011. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én 6 hetes vagyok még csak, és félidő messze van, az UH csak akkor mutatta ki nekem, és csak a 3D-s, ami meg 12-15ezer Ft. Valószínűleg kipróbálom ezt a tesztet. 20 dollárnyi pénzt elköltöttem már nagyobb hülyeségre is.
2011. márc. 19. 09:35
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem átverés. 50%ban bejön nekik, a maradék embernél aki esetleg reklamál, visszafizetik az árát. tisztára megéri, igy is legrosszabb esetben 3000 Ft-ot kerestek tesztenként. már az is gyanús, hogy a teszteken van controll és teszt vonal, hogy profinak tűnjön, közben pedig nincs is funkciója a videó szerint.

én a vásárlás előtt megkérdeznék róla egy nőgyógyászt. akár pl. ezen az oldalon: (elég gyorsan válaszol. csak annyit, hogy mi a véleménye, lát-e realitást benne?)


[link]

2011. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez a kortoll-teszt jelölés nekem is szemet szúrt... minek, ha elszineződik az egész mező?

Nem tudom, lehet, hogy nincs semmi alapja...

2011. márc. 19. 10:00
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem csak akkor vedd meg, ha utána el is hiszed az eredményt. mert ha nem, akkor a félidőig hátre lévő heteken nem azon fogsz agyalni, hogy vajon fiú-e vagy lány, hanem azon, hogy de vajon jót mutatott-e a teszt. szerintem sok különbség nincs a kétfajta bizonytalanság között.
2011. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt a tesztet láttam a vaterán és meg is mondja, hogy fiú vagy lány lesz!!!:P
2011. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!