Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van így?! Borzasztóan...

Más is van így?! Borzasztóan kívánom és ízlik is, mindennap eszek 1tábla csokit.

Figyelt kérdés
Ti mit csináltok,hogy elmúljon ez?21 hetes kismami
2011. márc. 19. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Húúú, nem irigyellek :) Mondjuk nálam pont úgy van, hogy a csokitól megfájdul a gyomrom és hányingerem lesz.

Az egy tábla...talán egy picit sok. Más édes dolgokat nem próbáltál? Mondjuk egy jó kis mézes-banános turmix. Édes és egészséges. Vagy: natúr müzli+zabpehely+édesebb gyümölcsök+joghurt+pici méz a tetejére.

Egyébként én is imádom és kívánom a csokit, mikor éppen nem vagyok terhes, akkor szoktam ilyeneket enni, hogy ne egyek csokit :)

2011. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

De, kívánom én is. Bekapok egy kockát, szépen lassan elszopogatom, ha kívánom még egyet és utána teljesen jó minden.

Egy táblával ne egyél, nehogy ez legyen a baj a későbbiekben!


19 hetes kismama

2011. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Tejcsoki? Mert azért az annyira nem jó a cukor miatt. Egy pár darabka persze nem baj, én is ettem, de egy tábla naponta soknak tűnik (nekem).

Van egy-két nagyon finom étcsoki. Pl. Cote O'Dor, esetleg kóstold meg ezeket.

2011. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: az lemaradt, hogy én nem szeretem amúgy az étcsokit, de ebben a fajtában van olyan, ami nagyon finom. Csak azért írom, mert sokan egyből tiltakoznak az étcsoki hallatán, pedig ki kell próbálni.
2011. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 krisztivan ***** válasza:
Nem tudsz mást csinálni mint odafigyelni,hogy kevesebb csokit egyél.Minnél több szénhidrátot kap a szervezeted annál többet fog követelni.Még elég sok van hátra és most jön még csak hogy megugrik a babád súlya is,nehogy bajod legyen tőle hogy a te súlyod is megnő nagyon.Nekem ez csak a 9.hóban volt de én akkor minden édességet megettem.Bármi jöhetett,elmúlt kb két hét alatt.
2011. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Egészségedre.
2011. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
szia.szerintem nyugodtan egyed ha jól esik,én is minden nap eszek édességet,nem is keveset(1 tábla csoki nálam elbújhat:D).a babám nagyon jól van szépen fejlődik,a cukrom se magas,nemrég nézték.ha jól esik mért ne,persze azért mellette sok gyümölcsöt is eszek:). 26 hkm
2011. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
probalj meg parancsolni magadnak mert a babadnak nincs szuksege csokira...igy majd jonnek a kilok es akkor meg azert leszel ideges mert rengeteget hiztal
2011. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne törődjél semmivel, ha ez esik jól, akkor edd. Én is nagy édességevő vagyok, nem múlhat el úgy nap, h ne nassolnék. Ennek ellenére nem vagyok túlsúlyos, de még csak dundi sem. A 30. hétben járok, és összesen 3 kg-ot szedtem fel. Én a mozgással szoktam kompenzálni (séta, kismama torna stb.)
2011. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is rengeteg csokit eszek, 1 tábla minimum. 21 h km
2011. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!