Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kismamák írjanak légyszí...

Olyan kismamák írjanak légyszíves akik terhességük alatt orrsprayt, (rhinospray plus főleg! ) használtak/használnak! Milyen gyakran, mennyi ideje?

Figyelt kérdés
Nagyon náthás vagyok és kb 2 óránként fújnom kell, nem nyugtat meg, de nem tok mit tenni. 30 hetes vagyok.
2009. febr. 23. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia én mind a két lányomnál vikor várandós voltam használtam és nem lett semmi bajuk, de nekm viszont könnyebb lett,használd nyugodtan
2009. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is voltam náthás a 8. héten, nekem a védőnőm Sinupret homeopátiás szájon át szedő tablettát javasolt és Stérimar orrsparyt. Mindkettő szedhető a terhesség alatt. Mielőbbbi gyógyulást neked.

21 hetes

2009. febr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én rendszeresen használom sajnos egész terhesség alatt mert folyamatosan dugul at orrom csak most gyakrabban, mert még meg is fáztam:(
2009. febr. 23. 12:19
 4/11 anonim ***** válasza:
SZia! Én is szinte az elejétől kezdve használok orrsprayt! De homeopátiásat! Mindig be van dugulva az orrom! Napi szinten fújok! Ez nagyon rossz érzés! És emiatt sokat fáj is a fejem:(! 15+2
2009. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is naponta használom a rhinosprayt, eddig minden rendben van.Én úgy tudom ezt lehet használni. 25 hetes kismama
2009. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak ijesztgetni, de nekem még a terhességem elején a patikus azt mondta, rhinosprayt ne használjak. De hát annyifélét mondanak, ha csak abba gondolok bele, hogy a nőgyógyászom a védőnőm, a háziorvosom is mondtak már egymásnak ellentétes dolgokat. Szerintem kérdezd meg a dokidat. Lehet azért mondta, mert amúgy is vannak olyan orrsprayk, amiket nem ajánlatos naponta használni. A tengervizesekre mondják, hogy lehet.
2009. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: még csak azt akartam, hogy az biztos jobb, ha tudsz levegőt venni normálisan, mert akkor a baba is elég oxigénhez jut. Szóval valamit mindenféleképpen kell használj. DE ha már ennyien írtak, hogy nem lett semmi baj, akkor biztos nem is lesz.
2009. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is be volt dugulva az orrom az elején, próbáltam azt a tengeri sós izét, de csak jobban bedugult. :) Én is Nasivint, meg rhinno-t használtam. Lekopogom, semmi bajunk.
2009. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már a terhességem előtt is allergiás tünetekkel a rhinosprayt használtam, elég sokat.....aztán terhes lettem, mentem allergológushoz és ő megijesztett, mondta, hogy az első 3 hónapban ne használjam, mert akkor vetélést okozhat....utána lehet, bár nem rendszeresen.Na én most 15.héten vagyok és muszáj rendszeresen használnom, néha én is félek, hogy csak ne legyen baja, meg nehogy valami függőség alakuljon ki nála, de egyszerűen nem bírom ki, hogy nem kapos levegőt.Peóbáltam sterimárt is, de az csak nedvesítit a nyálkahártyát és allergia , megfázás ellen semmit nem ér.

Üdv.:15 hetes

2009. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
"Megnyugtató" (csak idézőjelben), hogy sokan küzdünk hasonló problémával, és a babuk egészségesek. Semmi gond nem lesz:) De levegőt kapnunk kell!!
2009. febr. 24. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!