Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet abból baj, ha a baba...

Lehet abból baj, ha a baba akkor fogant, amikor apa antibiotikumot szedett?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Sehol nem írja az antibiotikum hogy tilos lenne alatta sexelni.

Az anti biotikum addig veszélyes amíg a sejtoszódás van a szervezetedben és föleg akkor amikor a baba szervei fejlödnek ki. vagy is az elsö 12 hónapban. a féjred csak spermát termel, ha a spermát befolyásolja az rajta lenne a papírján.

2011. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a páromnak augmentint kellett szednie.
2011. márc. 21. 07:58
 3/7 A kérdező kommentje:
pont arra szedi, mert gyulladás van a szervezetében, andrológia vizsgálaton voltunk, emiatt nem jön össze a baba.
2011. márc. 21. 07:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk pont fordítva volt. Én szedtem ezt az antibiotikumot, amikor a pici fogant. A 15. hétben járunk, eddig minden a legnagyobb rendben.

Mindig csak pozitívan!


Boldog babavárást!

2011. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Neked is boldog babavárást, és könnyű szülést kívánok:)
2011. márc. 21. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem gond.Nálunk én szedtem gyógyszert, persze akkor fogant a baba.A dokim azt mondta, nem lesz gond.
2011. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. így már megnyugodtam.
2011. márc. 21. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!