Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz probléma, és...

Ugye nem lesz probléma, és nem lesz koraszülött?

Figyelt kérdés
első gyermekem 38 hét 5 napra született, egy problémamentes terhesség után, császárral. Most mik a kilátásaim, ugye ha az első nem volt koraszülött, akkor a második sem lesz az és esetleg szülhetek hüvelyi úton, 3 év 3 hónap lesz a két gyerkőcközött
2011. márc. 22. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első gyermekem 38 hétre, második gyermekem 39 hétre, harmadik gyermekem pedig 40. hétre született. A baba a 37. héttől érett újszülöttnek számít. Sok olyan anyukával találkoztam már és a családomban is van olyan anyuka akinek az első baba császárral lett a második pedig "rendesen" született.
2011. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még: Három év elég a méh felépülésére. A kórházban úgy is alaposan odafigyelnek majd a hegre. UH-n is megszokták nézni, bár sokszor csak akkor mondják, hogy megnézték, ha nincs rendben. ;)
2011. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de jó lenne azok közé tartozni, akik egy császár után megtapasztalják a természetes szülést. Én nagyon bízom benne hogy közéjük fogok tartozni, és még koraszülött sem lesz a picibabám. Köszönöm a válaszod:)
2011. márc. 22. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat engem nem sok joval kecsegtetett a doktorno. A fiam szuletese utan egy evvel (kerek egy evvel!) estem teherbe, szerinte nagyobb eselyem van egy ujabb csaszarra :-((
2011. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!