Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenhol csak rózsaszín...

Mindenhol csak rózsaszín ruhákat látok kislánynak. Tényleg nem lehet kapni más színösszeállítást?

Figyelt kérdés
Rózsaszín és árnyalatai. Vagy tiszta egyszínű, vagy fehér alapon ilyen mintás. Ne értestek félre, vettem pár darabot ilyent is, de én szeretnék más színt is ráadni a születendő lányomra. Gondolok itt szép sárgára vagy barackszínre.
2011. márc. 23. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

turiban lehet v. bababizományiban


én is unom.. és vadászok más színekre. Próbálkozz ha lehet.

2011. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbálkozom. Ma voltam turiban, és csak rózsaszín volt. Ami pedig nem rózsaszín, az csúnya volt. Nem volt ma szerencsém.
2011. márc. 23. 14:31
 3/11 anonim ***** válasza:

ùjszülöttre nincs más. kisfiukra meg csak kék van.

èn imádom a rózsaszint, gondoltam jöhet minden mennyiségbe, de én is kicsit besokaltam. most fél éves és már akad más szín is, de 56-62-es méretben nincs más.

2011. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok béna, hogy nem találok. Vettem pár szép lila darabot is, és ennyi. Rózsaszín, fehér és lila. :(
2011. márc. 23. 14:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sárgába is keresgélhetsz,mert az uniszex...
2011. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Keresgélek sárgát is, csak sajnos nem találok 50-56-62-es méretben.
2011. márc. 23. 15:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet le fognak hurrogni,hogy kínais ruhát a babára,de én ott találtam tök jó anyagú színes rucikat,sárgát,zöldet,stb.
2011. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom hol laksz, de én annak idején a Mária bababoltban vettem újszülött cuccokat a kislányomnak és ott volt minden. Világoszöld, narancssárga, sárga, stb. Mondjuk az másfél éve volt, de talán még most is nagy a választék. Ráadásul nem olyan méregdrága mint a többi bababoltban.

2011. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt is nézelődhetsz... (minőségi, magyar ruhácskák) van webáruházuk és üzletük is...

sok cuccuk kapható viszonteladóknál:

[link]

[link]


Ezen kívül a Corában és turikban (főleg a Háda turikat szeretem) szoktam még jó darabokat kifogni :-)

2011. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is vadászok már egy ideje narancsra,citromsárgásra,zöldre,találtam is néhányat,de tényleg tele van minden üzlet rózsaszín rucival.
2011. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!