Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha integrált tesztre megyek,...

Csipike2 kérdése:

Ha integrált tesztre megyek, akkor nem kell AFP-s vérvizsgálatra menni külön?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
De, sajnos kell, mert az AFP kötelező vizsgálat. Sok értelme nincs, de meg kell csináltatni ;(
2011. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell, mert az integrált teszt tartalmazza az AFP vizsgálatot. Viszont amire figyelj: az AFP-vel együtt szokták levenni a vért a HBsAg (Hepatitis B) szűréshez is. Ez az integrált tesztnek nem része, vagyis külön kell megcsináltatnod. Kötelező, mert ha nincs Nálad a HBsAg-t igazoló papír szüléskor, be fogják oltani a babát hepatitis ellen.
2011. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az integrált teszt 2. vérvétele tulajdonképpen az AFP(a 16.héten veszik le).
2011. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De,kell!Nekem a héten volt aktuális és én is pont ezt kérdeztem.Az integrált tesztben nincs benne a különböző betegségek szűrése:Hepatitis-félék stb
2011. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, elnézést a téves infóért, keverem az integrált és kombinált teszet.
2011. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt kötelező, sőt az orvos javasolta, hogy inkább integrált tesztet csináltassunk AFP helyett.
2011. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, még annyi, hogy külön szólnom kellet, hogy HBsAg-hez is vegyenek vért.
2011. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem csinálták meg az AFP-t. A kombinált tesztem nem lett jó a 12héten, igy mentünk magzatvízvételre. AFp-t nem csináltak.
2011. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex. válasza:
Nem mert az AFP-t felváltotta a ATF vizsgálat, ami kimutatja a sok hülyeséget a véredben.
2013. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!