Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ételt/italt kívántatok...

Milyen ételt/italt kívántatok nagyon terhesen?

Figyelt kérdés

Én volt időszak a végefelé amikor megvesztem a kóláért.

Az egész terhesség alatt pedig a erőspaprikáért!!


2011. márc. 23. 16:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A savanyúságot minden mennyiségben, akár magában is, reggel, délben, este.
2011. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A terhesség közepétől rá voltam kattanva a csokitortára. Annyira kívántam, hogy egy egészet fel tudtam volna falni belőle. Még jó, hogy nem túl gyakran volt otthon. :)

Amúgy volt, hogy csokitortával álmodtam. Azt készítettem, vendégségben azt ettem, azt dobáltuk egymásnak...az álmaim a csokitorta körül forogtak.

Holott soha előtte nem szerettem. :)

2011. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Csupa egészséges dolgot.

Úgymint: krumpli, hús, kenyér, torta.

2011. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mákos guba:-))) Minden nap tudtam volna enni!!

A hús viszont nekem sem ment.

2011. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Bármilyen gyümölcs jöhetett. És nem 1-2 alma vagy ilyesmi, hanem 2 kiló mandarin, 7 kilós dinnye fele, és mindezeket egyszerre.

Viszont voltak hihetetlen fellángolásaim, úgymint zsíroskenyér lilahagymával. A munkahelyemre is azt vittem ebédnek! :)

Fokhagymás lángos, fokhagymás kifli. Bűzölögtem rendesen, pedig sokszor kellett ügyfelekkel személyesen egyeztetnem.

2011. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nálam is időszakok voltak,volt kóla,zsiroskenyér hagymával,körözött,szalonna,füstölt lazac,eper,Red bull(azt nem ittam max 1-2 kortyot,de majd megvesztem érte)ja meg nálam is a csipős!
2011. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
gyorsételek... meg tudok veszni a hamburgerért pizzáért, stb. bár eddig összesen csak 5ször ettem. viszont nem bírom a gyümölcsöt, igaz sose voltam oda érte, tejet sem kívánok, és nem nagyon tudom meginni a vizet, csak az édes löttyöket...
2011. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Paprikás chips, tej. De a tejet azt nagyon:)
2011. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

első terhesség alatt málnát ettem volna éjjel nappal. És a csemegeuborka levét ittam, az első 3-4 hónapban folyamatosan.

második terhesség alatt a citromfagyi volt terítéken.

2011. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kóla, csoki, chips. Adjunk az élvezeteknek!
2011. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!