Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden eredményem tökéletes...

Minden eredményem tökéletes lett (afp, négyes teszt, genetikai uh-k, vizelet vércukor stb) Minden hónapban ultrahangal nézik a babám. Igy nagy esélyel lesz egészséges?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 19:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen nagy eséllyel lesz egészséges! Ne aggódj, minden ok lesz! :)) Boldog babavárást! :)
2011. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, egészséges a picur, ne félj!
2011. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, már csak az kell, hogy ne legyen koraszülött, és a szülésnél ne legyen komplikáció. Pl. oxigéniány, stb.
2011. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

na........kedves utolsó

aggódik, nyugtató szavakat kér, te meg itt ráparáztatod a végére

minden jó most is,rendben lesz szülésnél is, arra kell gondolni sitty-sutty 1 óra alatt megszülöd

Minden jót!

2011. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de ez csak a realitás.

És azt még nem is írtam, hogy millió olyan betegség van, ami a fent említett vizsgálatokkal nem szűrhető ki.

De persze, aggódik, és azt kell leírni, amit hallani akar. Ő kérdezte, szerintem ez hozzátartozik a korrekt válaszhoz.

Persze én is azt kívánom a kérdezőnek, és minden kismamának, hogy egészséges kisbabája szülessen.

2011. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó válaszolóval. Nézd meg az uh leletet, nem az van rajta, hogy minden ok, hanem az, hogy durva eltérés nem látható. A Négyes ÍTeszre külön ráírják, hogy nem 100%. Ezekkel a vizsgálatokkal csak az esély javul, hogy minden rendben van.

Én pl. zsinórban 3-szor voltam magzati szívultrahangon családi kórelőzmény miatt. Az orvos azt mondta, hogy bár mindent rendben levőnek lát, szülés után azonnal kardiológia, mert akkor lehet igazán pontosan megnézni a szívét.

Szóval válaszolhatunk úgy, hogy minden rózaszínű, és úgy is, hogy mindig van rizikó.

2011. márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Miért jobb ha végigizgulja és parázza az egész terhességét?És végig jár az agya ezeken a dolgokon?

Szerintem ezzel csak árt.

Jó persze vannak sajnálatos esetek, de nem úgy kell hozzáállni, mert akkor az egész babavárás erről szólna, pedig szerintem a "kismamaság " egy nő életében a legszebb dolog a világon a baba születéséig.

2011. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

15:48 vagyok. Igazad van. De engem valahogy irritálnak a nagyon rózsaszínű válaszok. Én ha kérdezek, korrekt választ várok, és nem vetítést. Olyan ez, mint amikor anyuka nem oltat, csak nagyon aggódik az influenza miatt, erre azt írják neki, ne aggódjon, nem lesz semmi baj. Közben influenzában meghal egy 1-2 éves ikerpár egyik tagja. Vagy amikor egy gyerek nem fejlődik megfelelően, erre azt írják az anyukának, ne aggódjon, nincs két egyforma gyerek. erre Ő ül a babérjain, holott lehet, a gyereknek gasztoenterológusra, vagy diabetológusra lenne szüksége.

Elnézést kérek tőled, és a Kedves Kérdezőtő is, de én így gondolkodom.

2011. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jó, csak gondolom ő nem azért tette fel ezt a kérdést, hogy minden lehetséges rizikót(ahogy az előttem szóló írta) felsoroljunk neki, hogy mik merülhetnek fel akkor is ha az uh-án minden eredmény jó.

Amúgy is elég aggódós, hiszen jó eredményekkel kiírt egy ilyen kérdést.

Ne ijesszük meg jobban!

2011. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

De persze igazad van nagyon is, szembesülni kell minden lehetséges rosszal is, csak nehéz velük szembenézni, és ijesztő.

de azért inkább bíztassuk!

2011. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!