Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 naposan 18 mm-es petezsák,...

5+3 naposan 18 mm-es petezsák, szikhólyag szép, baba 6 mm, de nincs szívhang. Nektek mikor látták először a pulzálást?

Figyelt kérdés

Pénteken voltam uh-n. Ugye korai volt még szívhangot várnom?!

Nem nagy ez az érték?

Fogantatás biztos, hogy márc.4.én volt. (orvos követett)


2011. márc. 27. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Szerencsés vagy, hogy ezeket is látta. Megkérdezhetem, hol néztek?

Én 6+2 naposan mentem és még csak a megvastagodott endometriumot látta. Későn volt a pém...

Szívhang csak a 6. héttől lehet, úgy tudom.

Sok boldogságot, és jó egészséget! :)

2011. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a fiamnál 6+3 hetesen volt szívhang,most várom a tesót,aki októberben érkezik hozzánk.

Nála 5+3 hetesen láttak szívhangot,akkor volt 3,5 mm-es, 8+3 hetesen már meg is hallgathatuk, ver a szíve, ahogy azt kell.:)

Szerintem ez mindekinél más, de legközelebb már a te babád is tekerni fog.:)

Boldog babavárást!

2011. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetesen is csak 4,4 mm-es volt és volt szívhang! Óriásbébid lesz, ha 5 hetesen már 6 mm! :)
2011. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia!nekem 6 hetesen 17mmes petezsákom volt,az embrió még nem volt látható,se szívhang nem volt.a 6. hét végén hallható a szívhang.
2011. márc. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én 6+6 naposan mentem 0. uhára.Akkora adott időpontot a doki.Hallottuk a szívhangot, petezsák 15 mm, szikhólyag 4,4 mm ,CRL:):10,2 mm.

Legközelebb 10 hetesen kell mennünk dokihoz,de szerintem uh akkor nem lesz csak 12 hetesen.Boldog babavárást! 8+1 hkm

2011. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj e miatt :)

Általában a 7. hétre hívnak vissza uh.-ra, arra biztos,hogy lesz. :)

Nekem a kisfiammal is, és a mostani pocaklakómmal (még nem tudom a nemét) is a 7. héten láttuk a szívhangot.Úgyhogy nyugodj meg, nem lesz semmi baj :)

Gratulálok!!! :D Egy 16 hetes kismama :)

2011. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen sokan írtatok! :)

Most már picit nyugodtabb vagyok, bár amit az egyik válaszoló írt...hogy óriásbébim lesz... :D :)

Férjemmel azóta azon nevetünk :) Én 152 cm Ő 165 cm.

Nem bánom mekkora lesz, csak dobogjon a pici szivecskéje és egészséges legyen!


Még egyszer köszönöm, hogy írtatok! Jó egészséget a már meglévő Babáknak, boldog babavárást a kismamáknak!

2011. márc. 28. 20:14
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

A 2. női klinikán, az ügyeleten néztek ultrahangon. A hétvégén nem tudott fogadni a magándokim és nem akartunk hétfőig várni.

Minden jót Kívánok!

2011. márc. 28. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!