Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kezelhetném az ingerült...

Hogyan kezelhetném az ingerültséget? Ti mit csináltatok?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok és hihetetlenül ingerült. Nem tudom féken tartani az indulataimat, mindenen kiborulok. Félek, hogy a párommal visszafordíthatatlanul megromlik a kapcsolatunk.
2011. márc. 28. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Magne B6-ot nyugodtan szedhetsz, ez feszültségoldó is, de van homeós Sedafit pc is, ezt is szedhetik kismamák is.
2011. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fenn említett szereken kívül ajánlom, ha érzed, hogy felmegy a pumpa, menj ki a levegőre és sétálj egy nagyot. Elfújja az ingerültséget, és nincs alkalma kirobbani egy vitának.
2011. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem győztem bocsánatot kérni-elfogadták-a végén már tényleg nevettek rajta(m).Mellesleg én is-azt mondtam, saját magamat se bírom elviselni.Az jó, hogy belátod-el fog múlni.:)
2011. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmúlik a rosszkedved, ha arra gondolsz majd, hogy milyen lesz hónapok óta, évek óta egyetlen éjszakát sem végigaludni, esetleg azon aggódni, hogy éjjel mikor dugul be az orra, vagy megy fel a láza, hogy komolyabb dolgokat ne is említsek. Ha ezekbe beleképzeled magad, akkor fogod kontrollálni a hisztidet. Gondolj arra is, hogy ha a párodban megtörik a szerelem, akkor azt nagyon nehéz lesz visszaépíteni, főleg egy pici baba mellett. Harmadrészt, legalább abba próbálj beleérezni, hogy a pici a hasadban milyen rosszul érzi magát, ha te, aki számára a világot jelented, ideges, dübörög a szíve, kiabál... szegényke. Élvezd inkább a babavárást!
2011. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha benne vagy a 2 trimeszterben, múlogat majd a feszültség, ez most a hormonok miatt van.A MagneB6 okos, vagy magnézium pezsi tabi.Beszéld meg a pároddal, hogy nemsoká elmúlik, kicsit értsen meg, és hogy te nem akarod őt ezzel bántani.Én úgy ki voltam borulva egy kis dolog miatt, hogy még el is akartam költözni=amikor négy évesen világgá akarsz menni.Azóta is nevetünk rajta.19 hetes kismama
2011. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!