Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az átlagosnál rövidebb combcso...

Az átlagosnál rövidebb combcsont fiúra, vagy lányra utal?

Figyelt kérdés

12+2 hetesen 5,9 mm volt az FL. Dokival beszéltem, minden rendben van (azóta megjött a kombinált is, negatív;)), csak meglepődtem, mert a kisfiamnak 12+4-en 10mm volt.

Azt hallottam, fiúkra jellemzőbb a rövid, de akkor az első fiamnál...?

Szerintetek?

Akinél kisebb volt az átlagosnál fia lett, vagy lánya?


2011. márc. 29. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem lehet kikövetkeztetni. A medencecsontból és a vállcsontokból szokták megsaccolni uh-n, ha nem látszik egyértelműen a baba neme.
2011. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem erre nem lehet alapozni....ennek szerintem nincs köze a baba neméhez!
2011. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a rövidebb combcsont fejlödési rendellenességre utal,nem arra hogy milyen nemű!
2011. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb babánál max arra, hogy a szülők egyike is rövidebb lábú :)
2011. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém kisfiú és 5mm volt a 12 hetes UH-on. De nem volt még 12 hetes, mert mindene kisebb volt:)
2011. márc. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem fiam lesz, és az átlagosnál hosszabb a combja. A doki meg is jegyezte, "de szép hosszú kis combja van".

Ezek szerint mondhatnám, hogy lány lesz, de ki tudja.

2011. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk, ha minden igaz, kislánykánk lesz, és ő is hosszúcombú :), 18 hetesen 20 hetesnek felelt meg az FL-je. Ha mégis kiskrapek, megírom, holnap megyek UH-ra. :)
2011. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, elfelejtettem akkor írni... Már 26 hetes vagyok, 27 leszek 3 nap múlva, de a múlt héten volt UH, ott és akkor ugyanúgy fennállt a másfél hét különbség a combcsont hosszában. Tehát biztos, hogy hosszúcombú, csajunk lesz!!! :)
2011. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!