Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A veteles mindig verzessel es...

A veteles mindig verzessel es fajdalommal jar mar a terhesseg elsö heteiben is es kesöbb is ugye?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Van amikor észre sem veszed.

EGy barátnőm is így járt. Az orvos kérdezte Tőle h tudot-e róla mert ő látott jeleit amikor vizsgálta.

2009. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A korai vetélések zöme igen, de vannak csendes vetélések is. Ilyenkor csak minimális vérzés van, vagy annyi sem.
2009. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam nem járt fájdalommal, csak pici rózsaszín folyás volt, az is csak egy pici. A 11. héten történt, mint kiderült, akkor már 2 hete nem dobogott a kicsi szíve, és ebből semmit nem vettem észre az ultrahangig. Visszagondolva talán annyit, hogy megszűntek a terhességi tüneteim egyik napról a másikra, de akkor nem gondoltam arra, hogy baj lesz.
2009. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor tavaly elvetéltem észre sem vettem.Nem volt görcs,vérzés még barnázás sem.A terhességi tüneteim is megvoltak, arra ilyenkor sajnos nem lehet támaszkodni.És a terhességi teszt még ilyenkor is pozitív. 6 hetes voltam.

2009. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hat hetesen vetéltem el és nagyon erősen véreztem.Mire a kórházba értünk,a méh ki volt teljesen ürülve.Most 16 hetes vagyok és rengeteget idegeskedek hogy jó vége legyen.
2009. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!