Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamik! Nektek...

25 hetes kismamik! Nektek mindennap "ugyanannyit" mozog a babatok?

Figyelt kérdés
Vannak napok amikor egesz nap meg sem all, maskor meg epp csak bejelentkezik!Nalatok is igy van?Milyen ritmusa van ilyenkor a babanak?
2011. ápr. 4. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyem. Akkor is valtozo volt, es meg most 30 hetesen is az. Ha belegondolsz, te sem vagy minden nap ugyanolyan aktiv, sot neked is vannak kimondottan almos napjaid. A babak ugyanigy mukodnek :)
2011. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Koszonom!!Gondoltam, nem azert kerdeztem mert aggodom, csak kivancsisagbol:)))

Neked igy 30 hetesen mennyire aktiv?Most mar nincs annyi helye, igy is sokat mocorog vagy mar nem tud annyira?

2011. ápr. 4. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Mult heten nagyon kis lusti volt, ketszer mar meg is ijedtem, hogy baj van, persze minden rendben volt hala Istennek :) Most ugy nez ki, megint beindult. Igy, hogy kevesebb a helye, en kevesebb rugast tapasztalok, viszont annal tobb forgolodast, es nagyon sokszor kinyomja magat. :) Volt, hogy az egyik oldalamon ereztem egy kisebb nyomast, a masik oldalon pedig kidudorodott :) Gondolom a labaval tolta magat :D Hja, meg a holyagomat szereti boxolgatni... aucs :D

Boldog babavarast!

2011. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hajajj, nekem mar most is eleg sokat rugdossa a holyagomat, legtobbszor harantfekvesben van a Dragam, kb 9 hete ezt a pozt szereti legjobban, uh-n is mindig igy all:)) Sot en most is sokszor erzem hogy helyezkedik, meg hogy feszit, mi lesz itt kesobb??:))

Amikor nem erezted annyit mozogni, elmentel az orvosodhoz megnezetni hogy minden ok, vagy csak vartal hogy megint rakapcsoljon?

Neked kisfiad vagy kislanyod lesz?

Gondolom mar izgulsz a szules miatt?

2011. ápr. 4. 22:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Mind a 2 reggel-delelott tortent. Az elso ilyennel, mikor megtrefalt, miutan a parom megnyugtatott, megittam 2dl kolat. Ugy voltam vele, ha ez se mozgatja meg, akkor irany a korhaz. Beindult :) A masodiknal olyan gyengeden simogatott, hogy nem voltam benne biztos, hogy mit is ereztem. Kiborultam, hogy mi a fene van, egesz heten lusta, es mar masodszor fordul elo (aprilis 1 csak ugy mellekesen). Epp uton voltunk valamerre, ugyhogy azt mondtam, irany a korhaz. Mert ha nincs is tul nagy baj, legalabb megvizsgaljak es valaszt kapok a kerdesemre, hogy megis miert ilyen ez a het. Ratettek egy ilyen nagy kutyure, ami merte a baba szivvereset, es jeleznem kellett mindig ha mozgast eszleltem. Minden rendben volt :) es 15 perc alatt 16 mozgast regisztraltam :)

Hozzateszem - csak azert, hogy tudd, ilyen is van, es legyen tanulsag, hogy nem kell rogton parazni :) - elotte probaltam bokdosni, trukkoztem, stb es ugy sem mozgott. Vagyis en nem ereztem. De a vedono elmondta, hogy meg mindig vannak olyan mozgasok, amiket nem feltetlen erzek. Amikor a szivhangot probalta megtalalni, feszt odebbment a babo, es en ebbol semmit nem ereztem! Pedig egyaltalan nem vagyok meg csak husi sem, csak mellben lettem nagyobb, a pocakom pedig olyan, mintha egy kisebb kosarlabdat tettem volna a polom ala :)

Persze inkabb el kell menni 100x is feleslegesen, mint 1x nem es tenyleg baj legyen.


Jaj ne is mondd, hirtelen olyan kozelinek tunik a szules, hogy azt se tudom, mit intezzek eloszor! :D Egyebkent nem tudjuk biztosra, eddig kislany josoltak, de senki nem mondta 100%-ra.


Nalad mizu? Hogy viseled? :)

2011. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hú,nem semmi hogy még 30 hetesen sem érzel minden mozgàst,akkor nálam főleg előfordulhat!!:))

Én is viszonylag vékony vagyok,nekem is csak mell és poci tájakon látható a változás,remélem így is marad,még van időm gömbölyödni,de remélem máshol nem fogok!:))

Nekem sajna gyakran keményedik a pocakom

2011. ápr. 5. 01:48
 7/11 A kérdező kommentje:

Véletlen idő előtt elküldtem:))


Szóval sok pocikeményedés miatt már itthon vagyok,meg azt mondta a doki a méhszájam sem a legjobb,de egyébként nagyon élvezem a terhességet,főleg mióta nincsenek rosszullétek sem-jó sokáig voltak!!!Viszont mióta jobban ráérek többet figyelem a Picurt is és ezért filozofálgatok ilyeneken,mint mennyit mozog:)))

Azt már én is észrevettem hogy ha bökdösöm nem mindig reagál viszont kajára igen,de nagyon köszönöm az infót jó tudni hogy van ilyen!!!:))

Nekünk kisfiunk lesz,ti mit szeretnétek?

2011. ápr. 5. 01:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi egeszseges kisbabot szeretnenk :) Mar alig varom, hogy raadhassam a csikos harisnyat - ha kislany -, vagy a kockas kis inget - ha kisfiu :)

Szegenykem, nem kellemes neha, tudom. Bar szerencsere nekem nincs sok haskemenyedes. Ugy ket hete nagy ritkan ilyen gorcsszeru fajdalmat erzek, ami viszonylag hamar elmulik, de ugy tudom, az normalis.

Mikorra vagy kiirva?

2011. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Persze,egyértelműen az a legfontosabb hogy egészséges legyen,más minden mellékes!!!:)))

Èn július 19-re,te ha jól saccolom május vége,vagy június?

Ti hogy álltok a vásárlással?Minden megvan már?Dolgozol még?

De jó hogy nincsenek keményedéseid meg más jellegű panaszaid,akkor igazán tudod élvezni ezt az időszakot!:))

2011. ápr. 5. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Azert sajnos gyogyot kell szednem, mert pajzsmirigy-alulmukodest allapitottak meg a terhesseg elejen. Meg valahogy elmaradt a cukorterheles (pedig azert is fontos lett volna, mert a csaladban van cukorbeteg), igy 2 hetig bokodhetem az ujjam napi 4x, hogy megtudjuk, nincs-e terhessegi diabeteszem. Aucs. Ezen kivul eleg jol erzem magam szerencsere, elvezem is a pocakos idoszakot, bar neha mar szivesen tartanek a szulesnel.... nem lenne tobb gyomorsav, gyakori pisi, es a parom nem rohogne rajtam, amikor neha ugy vanszorgok el a wc-ig, mint egy nyomorek :D Na meg akkor mar itt lenne a szemem elott, es nem azon filoznek, hogy "most vajon mit csinal?" "most vajon jol van?" "most vajon milyen pozba vagta magat?" *bok-bok* "haho, jol vagy?" na erted... :D

A vasarlas :D Kaptunk mar ezt-azt, valamint megrendeltuk a babakocsit, az autosulest, a kisagyat es a pelenkazot. Tegnap irtam ossze a listat, hogy mi kene meg... eleg sok minden :D Fantasztikus, hogy egy ilyen kis ember mennyi felszerelessel jar :D Pedig szoptatni tervezek, es nyari baba, ami jelentosen csokkenti a kiadasokat :D

Junius 11-re vagyok kiirva, ami igy kimondva meg messzinek tunik... de ha ugy mondom, hogy mar akar 8 het mulva is megszulhetek, haaaaaaaat.... :DD

2011. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!