Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sógornőm 5 hetes terhes...

Sógornőm 5 hetes terhes ikrekkel. Ma kórházba került mert vérzik egyfolytában. Mennyi az esélye hogy megmaradnak? Vajon megmaradnak? Vagy csak az egyik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni , de nem sok esélye van hogy megmaradnak a babák, mert ez általában a vetélés jele, főleg ilyen korai terhességnél.De hallottam már olyanról, hogy csak a méhlepény szakad fel egy kicsit s attól van bevérzés , mondjuk ez idősebb terhességnél volt. Sok sikert , azért esély az lehet , nem vagyok orvos.
2009. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A dokik azt mondták a korházban neki,hogy megvannak a babák!Én arra gondolok még esetleg hogy nem e attol hogy nem rég hagyta abba a gyogyszert,mert az mellet ltt terhes,és hogy nem e véletlen attol!Bár én sem vagyok orvos ugyhogy ez csak tipp!!azért köszi
2009. febr. 28. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kétesélyes a dolog. Én is véreztem, és utána még 1 hétig élt a baba. Aztán a már nem fejlődött tovább..

De ellenpéldákat is tudunk, sokat, de az tény, hogy a vérzés nem jó jel.

A gyógyszer melletti teherbeeséssel nem az a gond, hogy esetleg fejlődési rendellenességet okozna, mert nem, nagyon alacsony a hormontartalma... Hanem az a baj, hogy mivel a szedés alatt nincs peteérés, a méhnyálkahártya el van vékonyodva. Ez beágyazódás alatt sajnos végzetes lehet, nincs mibe kapaszkodniuk a babáknak. És az első 12 hétben bizony még ágyazódnak.

De a kórházban biztosan jó kezekben van, megteszik amit lehet...

2009. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés az is,hogy mennyi és milyen a vérzése. Lehet hematóma, ciszta, vérömleny, és persze lehet vetélés jele is. Az is lehet, hogy megmarad mindkettő, de az is, hogy csak egyikük, vagy egyikük sem. Bíznia kell az orvosokban és sokat imádkozzon, pozitívan álljon hozzá. Én is ikrekkel vagyok terhes, hárommal, nekem is volt vérzésem (inkább barnázás), végül kiderült, hogy az elmaradt mensi miatt volt.
2009. febr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!B
2009. márc. 1. 09:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de a 6.-dik héttől elkezdtem vérezgetni,elmentem dokihoz,de mondta csak várni tudunk.A terhesség megvan,de nem marad.Rá 1 hétre spontán el is vetéltem.Nekem sajnos nem volt szerencsém.
2009. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!