Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed Ab után mikor jött meg...

Missed Ab után mikor jött meg a menstruációd elősször és mennyi ideig tartott, mennyiségileg több vagy kevesebb volt?

Figyelt kérdés
Műtétes befejezésre gondolok hogy azután mikor jött meg?
2011. ápr. 8. 19:43
 1/6 anonim válasza:
9 hét után, és 1 hétig tartott, nem volt más, mint korábban. De ismerek, akinek 4 hét után jött meg, és neki is 1 hétig tartott.
2011. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt.6 hetet mondott a doki,az jövő héten lesz,de még semmi :(
2011. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem érdekes módon 3 hétre rá megjött, csak néztem is nagyot, illetve onnantól nekem 2 nappal tovább tartott átlagosan minden mensi, most újra terhes vagyok, missed ab. után 4. hónappal jött össze a baba.
2011. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hétre jött meg 5 napig tartott,kicsit több volt a vér mint szokott lenni.
2011. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,nekem január 14 -én volt missed ab-om,utána napokban véreztem még ,majd március 3án 6 hét 5 napra jött meg.Valamint most áprilisban már rendesen 32 napra jött meg,és vissza is állt.

Én semmi változást nem tapasztaltam a vérzéssel kapcsolatban,eddig sem görcsöltem de most még kevésbé.Valamint a mellfeszülés és duzzanat is eltünt a mensi elötti tüneteim közöl.Reménykedem benne,hogy nem gond van,hanem csupán átalakult a terhesség után a testem.

2011. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! nekem 2010.dec 30án fejezték be a terhességet (missed ab miatt).utána jan 23án jött meg először,kevesebb volt jóval,mint előtte.terhes is lettem,most 11hetes vagyok:-)).de nagyon aggódom.parázok,h nehogy úgy járjak,mint dec-ben
2011. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!