Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben járó...

Első trimeszterben járó kismamik ti élvezitek a terhességeteket?

Figyelt kérdés

Én mindig azt számolom, hogy hány hét, nap van még hátra a következő uh-ig, ugye minden rendben van-e? Nem élném túl ha valami baj történne. Erre vágytam, hogy babám legyen, ráadásul kettőt is kaptam az élettől, nagyon szeretném ha problémamentes terhessége és szülésem lenne és csak erre tudok gondolni.

Már eltelt a terhességem 1/4-de, gyorsan telik az idő ha a heteket nézem, de ha a következő uh időpontját akkor iszonyatosan lassan.

Annyiban ki tudom élvezni a dolgot, hogy kismama ruhákat már vásárolgatok, vettem szívhangfigyelőt és szoptatós párnát is, a babakelengye listát is megírtam, neveket is választottam, nem tudom mivel köthetném le magam ebben a 2 és fél hétben.

Ti hogy vagytok ezzel? Nem szörnyű a várakozás a következő ultrahangig?

10+5 km


2011. ápr. 9. 16:22
 1/10 sumergo ***** válasza:

Igen szörnyű a várakozás, pláne, mert 7 évig tartott, mire eljutottunk idáig. Még semmit nem vettem, csütörtökön megyek UH-ra, talán majd utána.

10+1 hkm

2011. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én még csak 4-5 hetes vagyok, még nem merem beleélni magam :)
2011. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 10+6 napos vagyok.és én is türelmetlen:-))már használod a szívhanghallgatót?nem csak a 16ik héttől lehet hallani.mert ha nem én is vennék már.melyik fajta van neked?

2011. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Angelsounds szívhangfigyelőm van, pont ma használtam, de nem hallottam a babáim szívhangját :(
2011. ápr. 9. 17:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már 24 hetes vagyok de tudom milyen nehéz az első időszak. Mikor végre ismét terhes lettem egy missed után iszonyatosan szinte pánik szerűen féltem. Alig bírtam aludni síró görcseim voltak. Aztán eljött a 12 hetes uh. A szivem a torkomban dobogott de szerencsére minden rendben van. Nem engedtem hogy a félelmeim írányitsanak. Minden rendben lesz csak higyj benne. Boldog baba várást.
2011. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7+2 vagyok és borzasztó nehéz. Nyáron volt egy vetélésem, így én nem tudom élvezni ezt az időszakot. Inkább rettegek, vagy rá se gondolok (ha tudok). Majd a 12. hét után fogom örömmel viselni az állapotomat azt hiszem. Addig marad a félsz, hogy minden rendben legyen.
2011. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem az uh miatt izgulok,hanem borzalmasan rosszul vagyok, ráadásul van már egy nagyobb gyerek is, szóval nagyon rosszul viselem. Nagyon nem élvezem,de előzőleg sem szerettem a terhességet,pedig problémamentes volt.

7 hetes vagyok

2011. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én szeretném élvezni és azt hittem, hogy fogom is, na de ez az első időszak nagyon nehéz. ráadásul mivel nekem ikreim lesznek azt hiszem a terhességem alatt sosem nyugodhatok meg, mert akkor meg a koraszüléstől fogok félni. Pedig olyan jó lenne ha tudnám élvezni.
2011. ápr. 9. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:
13+1 vagyok, de a félelmeim nem szűntek meg attól, hogy a második trimeszterbe léptünk. Én még egyáltalán nem élvezem a terhességet, pedig 3 évet vártunk a babára. Talán ha el kezd mocorogni, akkor már egyszerűbb lesz. Én is vettem szívhangfigyelőt, de még ma sem hallottam semmit, csak a köldökzsinór áramlását. De aztán lehet, hogy azt is csak bebeszéltem magamnak.
2011. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


itt azt irja ajánlott 12.heti terségi kortol

2011. ápr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!